اینستاگرام نی نی کالا-اطلاع از آخرین تخفیفات

ست ناخن گیر

ست ناخن گیر


نمایش:
مرتب کردن براساس:

ست قیچی ناخنگیر و سوهان کودک نابی Nuby

ناخن گیر با لبه های استیل تیزقیچی با لبه ی گردسوهان برای صاف کردن لبه ناخنناخن گیر این ست دارای محافظ می باشد.(ناخن کودک از ته گرفته نشود)..

35,000تومان

قیچی ناخن گیر با سوهان نابی Nuby

ناخن گیر و قیچی طراحی شده برای کوتاه کردن ناخنهای کوچک کودک که کار را برای شما آسان میکند و با سوهان نرم  آن میتوانید ناخنهای کودک را به نرمی و ملایمت حالت دهید.و با این کار مانع آسیب رساندن کودک به پوستش میشوید..

28,000تومان

ست بهداشتی 7 تکه نوزاد فرست یرز The First Years کد 7056

کیت بهداشتی مراقبتی 7 تکه ی نوزاد فرست یرز، پکیجی از ملزومات مورد نیاز فرزند دلبند شما  از بدو تولد.مراقبت از نوزادان و رسیدگی و مراقبت از سلامتی و نظافت آنها با لوازم مناسب در سنین آغازین رشد تولد، با پکیج 17 تکه ی فرست یرز بسیار آسان و راحت اس..

90,000تومان 84,000تومان

ست قیچی و ناخن گیر نوزاد The First Years کد 3200

دارای یک عدد قیچی نوک گِرددارای یک عدد ناخن گیر مخصوص نوزاد و کودکدارای 4 عدد سوهان مخصوص نوزاد و کودک..

19,000تومان

ناخن گیر و موچین فرست یرز The first years کد 7484

با ناخن گیر محافظ دار کودک فرست یرز نگران کوتاه کردن ناخن کودک خود نباشیدبلند شدن ناخن های نوزاد ممکن است باعث زخمی شدن صورت او شود و علاوه بر آن می تواند محل تجمع میکروب ها باشد و باعث بیماری کودک شما شود. علاوه بر آن کوتاه کردن ناخن های کودک ک..

29,000تومان

ناخن گیر ذره بینی کودک فرست یرز the first years کد 7064

ناخن گیر ذره بینی فرست یرز به دلیل دارا بودن ذره بین ناخن دست و پای نوزاد و کودک را بزرگتر نمایش میدهد.تیغه های ناخن گیر از جنس استیل بوده و تیز بودن لبه های آن موجب گرفتن راحت ناخن فرزند دلبندتان میشود.همچنین برای استفاده در سنین بالاتر ذره بین بر ر..

22,000تومان