اینستاگرام نی نی کالا-اطلاع از آخرین تخفیفات
محافظ لبه نینو مدل ترنسپرنت

کودکان در سنین پایین علاقه زیادی به جنب‌وجوش دارند. به‌خصوص کودکان نوپا بسیار دوست دارند که در خانه راه بروند و با کنجکاوی بیش از اندازه‌شان همه گوشه‌های خانه را جست‌‌وجو کنند. به‌همین‌خاطر احتماال دارد بر اثر برخورد با لبه‌ها یا گوشه‌های تیز اسباب و اثاثیه منزل آسیب ببینند. حتما شما هم تجربه برخورد دست، پا، پهلو یا دیگر اعضای بدنتان را با گوشه‌های تیز اسباب و اثاثیه منزل داشته‌اید. شاید فقط یک چیز دردناک‌تر از برخورد آرنج با گوشه میز یا دیگر اشیای تیز خانه باشد و آن، برخورد اعضای بدن کودک نوپای شما با این وسایل است! 
از طرفی گاهی جنس این وسایل طوری است که لبه‌ها و گوشه‌های آنها در اسباب‌کشی‌ها و تغییر دکوراسیون حالت پریدگی رنگ یا لب‌‌پر شدن پیدا کنند. یک راه‌حل خوب برای برطرف کردن این مشکل‌ها، استفاده از انواع مختلف محافظ لبه و گوشه است. محصول حاضر محافظ لبه‌ی نینو است که از جنس پلاستیک و با طول یک متر، برای چسباندن روی سطوحی مثل لبه‌ی میز یا لبه‌ی دیوارها و لبه‌ی تیز بعضی ستون‌ها مناسب است.
شرکت نینو با بررسی و تحقیقات مختلف در زمینه خطرات احتمالی که زندگی کودکان را تهدید می‌کند، محصولات ایمنی کودک را با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بی‌نظیر مطابق با استاندارد های بین المللی ارائه داده است و به یکی از برجسته‌ترین و پرفروش‌ترین برندها در زمینه محصولات ایمنی کودک تبدیل شده است.

مشخصات
جنس پلاستیک
نوع محافظ لبه‌های تیز
سایر توضیحات یک راه‌حل خوب برای برطرف کردن این مشکل‌ها، استفاده از انواع مختلف محافظ لبه و گوشه است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محافظ لبه نینو مدل ترنسپرنت

  • 36,000تومان

برچسب ها: سیسمونی, محافظ لبه, نینو, nino, ایمنی کودک