کانال تلگرام نی نی کالا
اطلاع از آخرین تخفیفات

تولیدکننده: بی بی سیل-BIBISIL

نمایش:
مرتب کردن براساس:

شیشه سیلی سیف 240میل بی بی سیل babisil

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :شیشه های سیلی سیف بی بی سیل دارای روکش رنگی با جنس سیلیکون می باشد که این روکش سیلیکونی باعث محافظت بیشتری از شیشه پیرکس این شیر خوری شدهو در صورت شکستن شی..

72,000تومان

پستانک ارتودنسی 12+ ماه بی بی سیل Babisil

ارتودنسی بودن پستانک به معنی متناسب بودن با فک و دندان نوزاد و کودکان است.دسته ایمنی دارد و منافذ روی آن مانع از ایجاد حساسیت پوست می شوند.فاقد ماده ی مضر BPA در پلاستیک آن می باشد.بی بی سیل babisil محصولی از کشور انگلستان است...

25,000تومان

سر شیشه +4 ماه دوتایی مخصوص شیشه های معمولی بی بی سیل babisil

سر شیشه بی بی سیل babisil که ساختار آن فاقد از مواد شیمیایی مضر بوده و از سیلیکون بدون و مزه است، جریان شیر را به صورت معمولی درون دهن نوزاد 4 ماهه به بالا قرار می دهد.توجه : این سر شیشه مخصوص شیشه شیرهای معمولی بی بی سیل  babisil می باشد...

34,000تومان

انباره شیرخشک بی بی سیل Babisil

راحتی در استفاده و مطمئنشامل 2 عدد انباری 2 طبقه هر انباره دارای ظرفیت 40 گرم شیرخشک می باشد...

42,000تومان

سر شیشه +9 ماه مخصوص شیشه های پهن بی بی سیل babisil

سر شیشه بی بی سیل babisil سیلیکونی، نرم، فاقد بو و مزه و مناسب استفاده ی نوزادان از بدو تولد تا 9 ماهگی است. جریان شیر را به صورت آهسته در دهان قرار می دهد و مواد شیمیایی مضر در ساختار آن وجود ندارد.توجه : این سر شیشه مخصوص شیشه شیر های پهن بی بی سیل..

22,000تومان

دستمال مرطوب 80 برگی بی بی سیل Babisil

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :دستمال  بی بی سیل Babisil  محصول کشور آمریکا است  و محصولات این برند در روند رشد کودکان کمک زیادی به پدر و مادر ها نموده است. محصولات این بر..

35,000تومان

شیشه شیر طلقی 180 میل بی بی سیل babisil

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :شیشه شیر طلقی فوق ضد نفخ می باشد.ویژگی ها:دارای ظرفیت 180 میلفاقد مواد شیمیایی مضردر دو رنگ آبی و صورتیاگر ازاین  برند و این طرح و رنگ خوشتان آمد..

32,000تومان

پستانک ارتودنسی 6 تا 12 ماه بی بی سیل Babisil

پستانک های ارتودنسی متناسب با فک و دندان کودک طراحی شده اند و همچنین فاقد ماده ی مضر BPA در پلاستیک آن است.دارای منافذی برای عبور جریان هوا است تا پوست نوزاد و کودکتان حساسیت پیدا نکند.محصولات بی بی سیل babisil ..

24,000تومان

شیشه شیر 170 میل سیل باتل بی بی سیل babisil

از آنجائیکه عمل مکیدن درشیشه شیر ایجاد خلاء میکند و هوا را به داخل شیشه  و درون بدن بچه می کشد، شیشه شیر بی بی سیل babisil  با استفاده از یک محفظه سلیکونی به نام "سیل باتل" این خلا را از بین می برد  و &nbs..

79,000تومان

پستانک (6 تا 18 ماه)بی بی سیل Babisil

پستانک های ارتودنسی متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک هستند.منافذی که وجود دارند موجب جلوگیری از حساسیت پوست فرزندتان می شوند.فاقد ماده ی شیمیایی BPA در پلاستیک آن است.بی بی سیل babisil ساخت کشور انگلستان است...

24,000تومان

ست آغازین بی بی سیل babisil

شامل : شیشه شیر سیل باتل 220 میل سیلیکون 200 میلشیشه شیر سیل باتل 170 میل سیلیکون 170 میل شیشه شیر طلقی 110 میل پهن دسته رابط شیشه شیر و لیوان..

230,000تومان

شیردوش دستی بی بی سیل Babisil

سر این شیردوش بسیار نرم بوده و راحتی را برای مادر به همراه می آورد. کارایی بالایی دارد. در هنگام استفاده درد ندارد .طراحی این شیردوش به نحوی است  که از ورود هوا به داخل شیر که باعث دل درد و ناراحتی کودک میشود جلوگیری می کند.شامل : پایه..

170,000تومان

بند پستانک بی بی سیل Babisil_بند زرد

بند پستانک بی بی سیل babisil  با رنگ زرد خود نوزاد و کودک شما را جذب می کند .با قابلیت اتصال آسان خود مانع از افتادن پستانک می شود...

23,000تومان

شیشه شیر 220 میل سیل باتل بی بی سیل babisil

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :عمل مکیدن ، درشیشه شیر ایجاد خلع میکند و این خلع هوارا به داخل شیشه کشیده و به دنبال آن به درون بدن بچه کشانده می شود.عمل ضد خلع در این نوع از شیشه های بی ..

82,000تومان

پستانک ارتودنسی 6 تا 12 ماه بی بی سیل Babisil

ارتودنسی بودن پستانک به معنی متناسب بودن با فک و دندان نوزاد و کودکان است و موجب آرام شدن فرزندتان می شود.فاقد ماده ی مضر و شیمیایی  BPA در پلاستیک آن می باشد.دسته ایمنی دارد. منافذ روی آن مانع از ایج..

25,000تومان

سر شیشه +9 ماه مخصوص شیشه های سیل باتل بی بی سیل babisil

سر شیشه  بی بی سیل babisil سیلیکونی بوده، نرم و بدون بو ومزه و جریان شیر به صورت آهسته در درون دهن نوزاد قرار می گیرد. مواد شیمیایی مضر در ساختار ان به کار نرفته است و مناسب برای نوزادان 9 ماهه به بالا است.توجه : این سر شیشه مخصوص شیشه شیرهای سی..

24,000تومان

انباری غذا و شیرخشک بی بی سیل Babisil

طراحی منحصر به فرد این ظرف به شما امکان نگهداری همزمان چند نوع ماده غذایی (مایعات  - سرلاک - غذا - میوه) می دهداین ظرف دارای دو تکه مجزا می باشد.1- ظرف تک قسمتی2- ظرف سه قسمتیلازم به ذکر است که این دو تکه درون هم قرار گرفته و  متناسب با نوع..

31,000تومان

دندانگیر سلیکونی +4 ماه طرح میمون بی بی سیل Babisil

زمانی که کودک شروع به دندان در آوردن می کند برای رهایی از خارش لثه استفاده از دندانگبر بسیار موثر است.دندانگیر بی بی سیل babisil  در طرح میمون موجب  التیام  خارش می شود.جنس آن سیسلیکونی است، بدون بو و مزه بوده و ماده شیمیایی و مضر BPA ..

15,500تومان

پد 24 عددی بی بی سیل Babisil

حاوی 12 عدد پد سینه دو عددیجذب شیر و عدم تراوش به لباسنرم و نازک که از روی لباس معلوم نیستزیر لباس سر نمیخورد..

35,000تومان

شیشه شیر دسته دار 360 درجه 170 میل سیل باتل بی بی سیل babisil

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :شیشه شیر دسته دار فوق شیشه شیری طلقی، ضد نفخ می باشد.ویژگی ها: خارج شدن شیر تا آخرین قطره ، فاقد مواد شیمیایی مضر ، با ظرفیت 170 میل ،&..

57,000تومان