اینستاگرام نی نی کالا-اطلاع از آخرین تخفیفات

تولیدکننده: بی بی سیل-BIBISIL

نمایش:
مرتب کردن براساس:

شیشه شیر طلقی 180 میل بی بی سیل babisil

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :شیشه شیر طلقی فوق ضد نفخ می باشد.ویژگی ها:دارای ظرفیت 180 میلفاقد مواد شیمیایی مضردر دو رنگ آبی و صورتیاگر ازاین  برند و این طرح و رنگ خوشتان آمد..

32,000تومان

شیشه شیر 220 میل سیل باتل بی بی سیل babisil

شیشه شیر برند بی بی سیل babisil ، در حجم 220 میل می باشد.به جهت جلوگیری از ایجاد نفخ و سکسکه در نوزادان ، دارای محفظه ای به نام سیل باتل می باشد.در برابر باکتری های هوازی و آلوده کننده ی شیر عایق می باشد.بدنه ان پلاستیکی است و فاقد مواد مضر و شیمیایی..

82,000تومان

برس شیشه شوی بی بی سیل Babisil_برس سفید و دسته بنفش

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :برس شیشه شوی بی بی سیل حاوی یک برس بزرگ  با نخ های پلاستیکی برای شستن شیشه شیرو یک  برس کوچک با نخهای پلاستیکی برای شستشوی سرشیشه می باشد.اگ..

30,000تومان

شیشه شیر 170 میل سیل باتل بی بی سیل babisil

برند بی بی سیل-Babisil یکی از تولید کنندگان محصولات بهداشتی و مراقبتی در سیسمونی نوزاد می باشد که محصولات بسیار با کیفیت را روانه بازار کرده است.محصولات تولید شده توسط این برند شامل شیشه شیر، پستانک ، دندانگیر ، سر شیشه ، شیردوش و ... می باشد .طراحی ..

79,000تومان

برس شیشه شوی بی بی سیل Babisil_برس زرد و دسته بنفش

برس شیشه شوی بی بی سیل حاوی یک  برس اسفنجی بزرگ برای شستن شیشه شیر و یک  برس اسفنجی کوچک برای شستن سرشیشه می باشد...

29,000تومان

شیشه شیر دسته دار 360 درجه 300 میل پهن بی بی سیل babisil

برند بی بی سیل-Babisil توسط یک تیم متشکل از متخصصین تولید و والدینی که زمان خود را وقف تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مناسب جهت کوچولو ها به وجود آمده است .این شرکت متکی بر تولید محصولاتی با طراحی خلاقانه و نوآورانه  جهت کمک به رشد نوزادان و فرا..

62,000تومان

شیشه شیر دسته دار 360 درجه 170 میل سیل باتل بی بی سیل babisil

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :شیشه شیر دسته دار فوق شیشه شیری طلقی، ضد نفخ می باشد.ویژگی ها: خارج شدن شیر تا آخرین قطره ، فاقد مواد شیمیایی مضر ، با ظرفیت 170 میل ،&..

ناموجود

دستمال مرطوب 80 برگی بی بی سیل Babisil

برند بی بی سیل-Babisil توسط یک تیم متشکل از متخصصین تولید و والدینی که زمان خود را وقف تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مناسب جهت کوچولو ها به وجود آمده است .این شرکت متکی بر تولید محصولاتی با طراحی خلاقانه و نوآورانه  جهت کمک به رشد نوز..

35,000تومان

بند پستانک بی بی سیل Babisil_بند زرد

بند پستانک بی بی سیل babisil  با رنگ زرد خود نوزاد و کودک شما را جذب می کند .با قابلیت اتصال آسان خود مانع از افتادن پستانک می شود...

23,000تومان

پستانک ارتودنسی 6 تا 12 ماه بی بی سیل Babisil

ارتودنسی بودن پستانک به معنی متناسب بودن با فک و دندان نوزاد و کودکان است و موجب آرام شدن فرزندتان می شود.فاقد ماده ی مضر و شیمیایی  BPA در پلاستیک آن می باشد.دسته ایمنی دارد. منافذ روی آن مانع از ایج..

27,500تومان

شیشه سیلی سیف 240میل بی بی سیل babisil

برند بی بی سیل-Babisil توسط یک تیم متشکل از متخصصین تولید و والدینی که زمان خود را وقف تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مناسب جهت کوچولو ها به وجود آمده است .این شرکت متکی بر تولید محصولاتی با طراحی خلاقانه و نوآورانه  جهت کمک به رشد نوز..

72,000تومان

ست آغازین بی بی سیل babisil

شامل : شیشه شیر سیل باتل 220 میل سیلیکون 200 میلشیشه شیر سیل باتل 170 میل سیلیکون 170 میل شیشه شیر طلقی 110 میل پهن دسته رابط شیشه شیر و لیوان..

230,000تومان

پستانک ارتودنسی 12+ ماه بی بی سیل Babisil

ارتودنسی بودن پستانک به معنی متناسب بودن با فک و دندان نوزاد و کودکان است.دسته ایمنی دارد و منافذ روی آن مانع از ایجاد حساسیت پوست می شوند.فاقد ماده ی مضر BPA در پلاستیک آن می باشد.بی بی سیل babisil محصولی از کشور انگلستان است...

27,500تومان

شیردوش دستی بی بی سیل Babisil

سر این شیردوش بسیار نرم بوده و راحتی را برای مادر به همراه می آورد. کارایی بالایی دارد. در هنگام استفاده درد ندارد .طراحی این شیردوش به نحوی است  که از ورود هوا به داخل شیر که باعث دل درد و ناراحتی کودک میشود جلوگیری می کند.شامل : پایه..

195,000تومان

پستانک (6 تا 18 ماه)بی بی سیل Babisil

پستانک های ارتودنسی متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک هستند.منافذی که وجود دارند موجب جلوگیری از حساسیت پوست فرزندتان می شوند.فاقد ماده ی شیمیایی BPA در پلاستیک آن است.بی بی سیل babisil ساخت کشور انگلستان است...

27,500تومان

انباره شیرخشک بی بی سیل Babisil

راحتی در استفاده و مطمئنشامل 2 عدد انباری 2 طبقه هر انباره دارای ظرفیت 40 گرم شیرخشک می باشد...

42,000تومان

دندانگیر سلیکونی +4 ماه طرح میمون بی بی سیل Babisil

زمانی که کودک شروع به دندان در آوردن می کند برای رهایی از خارش لثه استفاده از دندانگبر بسیار موثر است.دندانگیر بی بی سیل babisil  در طرح میمون موجب  التیام  خارش می شود.جنس آن سیسلیکونی است، بدون بو و مزه بوده و ماده شیمیایی و مضر BPA ..

19,500تومان

سر شیشه 4 تا 9 ماه مخصوص شیشه شیرهای سیل باتل بی بی سیل babisil

سر شیشه بی بی سیل babisil ساخته شده از سیلیکون بدون بو ومزه و فاقد مواد شیمیایی مضر است. سوراخ های موجود بر روی آن موجب جریان شیر آهسته در درون دهن نوزاد شده و مناسب برای نوزادان 4 ماهه تا 9 ماهه می باشد.توجه : این سر شیشه فقط مخصوص شیشه شیر های &nbs..

ناموجود

دستمال مرطوب 80 برگی بی بی سیل Babisil

برند بی بی سیل-Babisil توسط یک تیم متشکل از متخصصین تولید و والدینی که زمان خود را وقف تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مناسب جهت کوچولو ها به وجود آمده است .این شرکت متکی بر تولید محصولاتی با طراحی خلاقانه و نوآورانه  جهت کمک به رشد نوز..

ناموجود

دندانگیر و ماساژور لثه حیوانات +6 ماه بی بی سیل Babisil

این محصول دارای ساختار نرم و ژله ای می باشد که طراحی منحصربفرد آن باعث گردیده که کودک براحتی آن را در دست بگیرد و و ارتباط خوبی با آن برقرار نماید.علاوه براین دندانه های ریز روی دندانگیر به گونه ای طراحی شده است که به عنوان  یک ماساژور حرفه ای ل..

27,000تومان

سر شیشه +4 ماه دوتایی مخصوص شیشه های معمولی بی بی سیل babisil

سر شیشه بی بی سیل babisil که ساختار آن فاقد از مواد شیمیایی مضر بوده و از سیلیکون بدون و مزه است، جریان شیر را به صورت معمولی درون دهن نوزاد 4 ماهه به بالا قرار می دهد.توجه : این سر شیشه مخصوص شیشه شیرهای معمولی بی بی سیل  babisil می باشد...

ناموجود

پد 40 عددی بی بی سیل Babisil

حاوی 20 عدد پد سینه 2 عددیجذب شیر و عدم تراوش به لباسنرم و نازک که از روی لباس معلوم نیستزیر لباس سر نمیخورد..

45,000تومان