کانال تلگرام نی نی کالا
اطلاع از آخرین تخفیفات

تولیدکننده: نابی-nuby

نمایش:
مرتب کردن براساس:

پوپت وان آب پران کودک نابی Nuby

پوپت وان آب پران کودک نابیزمان حمام کودک را میتوان با این پوپتهای آب پران به زمانی مفرح تبدیل کنیدو با کمک آنها توانایی حرکتی و هماهنگی دست و چشم کودک را تقویت کردبا قرار دادن این پوپتها در وان بر روی آب شناور شده و همچنین با فشرد..

25,000تومان

دندانگیر دوقسمتی دارای مایع طرح حیوانات نابی Nuby

جهت تسکین خارش و تورم لثه برای نوزادان سه ماهه به بالایی که شروع به دندان در آوردن می کنند، استفاده از دندانگیر بسیار کمک کننده است.دندانگیر نابی nuby دو قسمتی است، قسمت مایع با قرار گرفتن در یخچال خنک شده و موجب تسکین بیشتر خارش لثه می شود.پلاستیک ب..

23,500تومان

توری میوه خوری نابی Nuby _ دسته حلقه ای

مطمئن ترین، تمیزترین و ساده ترین راه برای استفاده از غذاهای جامد در رژیم غذایی کودک این توری به کودک شما اجازه می دهد تا شروع به خوردن تکه های کوچک غذا کند بدون نگرانی از خطر خفگیفاقد تركيبات شيميايي و مضر بيسفنول شستشوی آسان بدون باقی ماند..

22,000تومان

شانه و برس نوزاد برند NUBY

الیاف طبیعی برس مناسب برای نوزادان از بدو تولد می باشد و مخصوص پوست سر و موی ظریف نوزاد و کودک..

25,000تومان

ست قیچی ناخنگیر و سوهان کودک نابی Nuby

قیچی مناسب برای کوتاه کردن ناخنهای نوزاد به راحتی و با سر گردناخنگیر مناسب برای کوتاه کردن ناخن کودکسوهان مناسب برای صاف کردن لبه ناخن..

35,000تومان

ظرف و قاشق چنگال نابی Nuby

ظرف و قاشق نابی مناسب برای سرلاک خوردن و غذای کودک می باشدبعلاوه قاشق چنگال آن با طراحی زیبا و دسته نرم مناسب برای دستان کودک است.این  محصول دارای رنگبندی است و همینطور از پلاستیک نشکن تهیه شده است و مناسب برای داخل مایکروویو و ماشین ظرفشویی است..

32,000تومان

قاشق حرارتی دو عددی نرم نابی Nuby

طراحی این قاشق ها به گونه ای است که به محض گرم بودن بیش از حد غذا  تغییر رنگ می دهد.با دسته بلندفاقد مواد شیمیایی مضردو عدد قاشق در یک بسته بندیدارای رنگبندی..

27,000تومان

لیوان آبمیوه خوری سوپاپ دار 240 میل نابی Nuby

لیوان آبمیوه خوری سوپاپ دار نابی با ظرفیت 240 میل را، بدلیل داشتن دسته، كودک براحتی در دست میگیرد.این لیوان برای نوشیدن آب و آبمیوه مورداستفاده قرارمیگیرد.ضد چکه است وسر آن ازجنس سیلیکون میباشد.دارای درپوش محافظتی میباشد.ازسن 6 ما..

30,000تومان

قیچی ناخن گیر با سوهان نابی Nuby

ناخن گیر و قیچی طراحی شده برای کوتاه کردن ناخنهای کوچک کودک که کار را برای شما آسان میکند و با سوهان نرم  آن میتوانید ناخنهای کودک را به نرمی و ملایمت حالت دهید.و با این کار مانع آسیب رساندن کودک به پوستش میشوید..

28,000تومان

آبمیوه خوری نی دار 240 میل نابی Nuby

 لیوان نی دار 240 میل نابی nuby  با برای نوشیدن آب و آبمیوه مورد استفاده قرار می گیرد و کودک با استفاده از دسته ی آن به راحتی آن را در دست می گیرد.جنس سری آن از سیلیکون است که بدون بو و مزه بوده و بدنه آن از پلاستیک فاقد BPA  که م..

25,500تومان

قاشق سیلیکونی شفاف و انعطاف پذیر نابی Nuby

قاشق سیلیکونی شفاف و انعطاف پذیر طراحی شده برای نوزادانی که  بعد از 4 ماهگی و در آستانه آشنایی با جامدات هستند.عمق زیاد آن باعث می شود تا غذا کاملا" در دهان نوزاد قرار بگیرد.جنس  آن از سیلیکون بسیار نرم می باشد تا از صدمه زدن به د..

24,000تومان

پک مسواک سه عددی برند NUBY

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :مسواک انگشتی  نابی   nuby   تولیــدات نابی دارای استــاندارد و کیـفیــت بـــالا می باشــــد و ایــــن برنــــد ساخــت کشـــور..

28,500تومان

پوار بینی نابی Nuby

اين پوآردارای 2 سرجدا كه يکی برای تمیز كردن بینی وديگری برای تمیز كردن گوش میتوان استفاده كرد.زمان استفاده از آن اززمان نوزادی است..

21,000تومان

ظرف غذا چسبی قاشق دار نابی Nuby

مناسب برای سنین بالای 6 ماهکف محصول داری حالت چسبی بوده که بر روی سطوح ثابت نگه داشته میشودقابل استفاده در ماشین ظرفشویی و مایکروویوبه همراه یک قاشق با دسته بلندداراي محفظه براي ريختن مايعات..

42,500تومان

شیشه شیر طلقی 240 میل دسته دار فیروزه ای نابی Nuby

سر سیلیکون آن عايق بسیارخوبی است كه شیر داخل تا پايان روز گرم بماندسرشیشه آن همانند فرم سینه مادر است و به دلیل سوراخهايی كه بر روی سرشیشه وجود دارد هوای داخل را خارج میکنداز 3 ماهگی قابل استفاده استبه دلیل درپوش حمل و نقل آن آسان استدر تركیب آن ازهی..

40,000تومان

سرشیشه 2 عددی سیلیکون +3 ماه نابی Nuby

سر شیشه نابی nuby مناسب برای 3 ماه به بالا دارای جنس سیلیکونی بدون بو و مزه بوده و منعطف است.سوراخ های موجود در سر شیشه موجب جریان شیر آهسته شده و به علت اینکه ساختاری مشابه سینه مادر دارند مناسب برای تغذیه همزمان از شیشه شیر و سینه ی مادر می شوند...

14,000تومان

قمقمه نی دار ضد قطره نابی Nuby

ضدقطره. 355 میلی درطرح و رنگهای مختلف موجود است و داشتن در پوش بر روی نی این محصول مانع از خروج مایع درونی آن می شود.درتركیب آن ازهیچگونه مواد شیمیايی استفاده نشده استمناسب برای سنین بالای 12 ماهدارای تنوع رنگ..

27,500تومان

دندان گیر طرح ماهی نابی Nuby

دندانگیرهای نابی آرامش کودک شما را در هنگام رویش دندان هایش فراهم می کند.کافی است این دندانگیر را چند ساعت در یخچال قرار دهید و بعد به کودک‌تان دهید، درد و خارش ناشی از رویش دندان تسکین پیدا می کندپرشده از ژل (غیر سمی)&n..

31,000تومان

دندانگیر طرح پستانکی نابی Nuby

فاقد مواد مضر شیمیایی دندانگیر خنک کنندهدارای آب  ضدعفونیمناسب برای کودکان 3 ماه به بالا..

24,500تومان

ظرف غذا 2 قسمتی همراه با قاشق کودک نابی Nuby

به همراه قاشقفاقد مواد مضر شیمیاییقابل استفاده در مایکروفردربدارقابل شستشو در ماشین ظرف شوییمناسب کودکان بالای 4 ماه..

35,000تومان

سرشيشه 2 عددي سيليكون +nuby 0-6

سر شیشه نابی nuby ساخته شده از سیلیکون نرم و منعطف،  بدون بو و مزه مناسب برای نوزادان از بدو تولد تا 6 ماهگی است.سر شیشه حالت طبیعی سینه ی مادر را دارد به همین جهت مناسب برای تغذیه همزمان نوزاد از سینه مادر و شیشه شیر است. سوراخ های موجود بر روی..

14,000تومان

پستانک ارتودنسی حیوانات 0 تا 6 ماه به بالا نابی Nuby

پستانک های ارتودنسی متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک شما هستند.دسته ها  باعث ایجاد گردش هوا و در نتیجه جلوگیری از حساسیت پوست می شود.محصولات نابی nuby ساخت آمریکا می باشد.برای گروه های سنی 0 تا 6 ماه و 6 تا 12 ماه و در طرح های کفشدوزک و زنبور &..

14,000تومان

شیشه شیر طلقی 240 میل صورتی نابی Nuby

شیشه شیر طلقی 240 میل نابی nuby دارای سر شیشه مشابه سینه مادر طراحی شده تا تغذیه همزمان از سینه مادر و شیشه مادر امکان پذیر باشد و ضد نفخ می باشد.سرشیشه شیر سیلیکونی بدون بو و مزه بوده و عایق گرما است و شیر را پایان روز گرم نگه می دارد.مواد شیمی..

29,500تومان