کانال تلگرام نی نی کالا
اطلاع از آخرین تخفیفات

تب سنج و دماسنج

تب سنج و دماسنج


نمایش:
مرتب کردن براساس:

تب سنج داخل گوش مایکرولایف microlife _ کد ir120 داخل گوش

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :تب سنج مادون قرمز برای اندازه گیری از طریق مجاری گوش در مدت 1 ثانیه قابلیت اندازه گیری دمای همه اجسام در دامنه 0 تا 100 درجه سانتیگراد.&nb..

170,000تومان

تب سنج گوش و پیشانی مایکرولایف microlife _ کد ifr100

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد : تب سنج  مادون قرمز با عملکرد دوگانه برای اندازه گیری دمای دقیق گوش و پیشانی در مدت 1 تا 3 ثانیهقابلیت اندازه گیری دمای همه اجسام در د..

170,000تومان

تب سنج بدون تماس مایکرولایف microlife _ کد nc100

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :در حالت عادی دمای بدن 37 درجه‌ی سانتی‌گراد است اما با به وجود آمدن عفونت ممکن است دمای آن تغییر کند و از این مقدار معمول بالاتر رود، این علامت را تب می‌ن..

170,000تومان

تب سنج دیجیتالی کودک با نوک قابل انعطاف نابی Nuby _ دیجیتال سبز و سفید

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :تب سنج  دیجیتال نابی برای سنجش دمای بدن کودک در بازه 60 تا 90 ثانیه طراحی شده است.این تب سنج با نوک قابل انعطاف کار را برای کودک و والدین سا..

35,000تومان

تب سنج دریم بی بی dream baby کد 321 _طرح اردک

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :دماسنج اردک dream baby محصول کشور استرالیا می باشد.فاقد BPA t، ضد آب ، قابلیت استفاده در اتاق و حمام ، قابلیت استفاده به‌عنوان اسباب با..

50,000تومان

درجه دیجیتال نوزاد فرست یرز The First Years کد 7078

مناسب برای دهان، مقعد و زیربغلدارای صفحه نمایش دیجیتالسریع، دقیق و قابل اعتمادنوک درجه انعطاف پذیر جهت راحتی کودک..

39,000تومان

تب سنج کروکودیل دریم بی بی dream baby _کد 322

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد:دماسنج کروکودیلdream baby محصول کشور استرالیافاقد BPA ، ضد آب ، قابلیت استفاده در اتاق و حمام ، قابلیت استفاده به‌عنوان اسباب بازی ، قاب..

50,000تومان

درجه زیر بغل نوزاد فرست یرز The First Years کد 7051

درجه دیجیتالی مناسب برای زیر بغل نوزاددارای صفحه نمایش دیجیتالسریع، دقیق و قابل اعتماداندازه گیری راحت دمای بدن نوزادنمایش دمای بدن نوزاد پس از 8 ثانیهدارای طراحی ارگونومیک..

64,000تومان

تب سنج اونت Avent _ کد 55020 گل آبی

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :تب سنج  اونت قابل استفاده برایاندازه گیری دمای  اتاق و حمام کودک زیرا ماه ھا طول مي کشد تا بدن کودک شما قادر به کنترل صحيح درجه حرار..

110,000تومان