اینستاگرام نی نی کالا-اطلاع از آخرین تخفیفات

ملزومات شیشه شیر

ملزومات شیشه شیر


نمایش:
مرتب کردن براساس:

سر شیشه لاتکس 0 تا 6 ماه سواوینکس suavinex کد 3156790

سر شیشه سواوینکس suavinex  لاتکس ارتودنسی، از صمغ درخت ساخته می شود و به نوعی گیاهی است و متناسب با فک و دندان طراحی شده است.  ضد نفخ است و مناسب برای نوزاد از بدو تولد تا 6 ماهگی می باشد.محصولات سواوینکس suavinex ساخت اسپانیا و آلمان در ای..

37,000تومان

سر شیشه سیلیکونی 0 تا 6 ماه سواوینکس suavinex کد 3800146

سر شیشه  سواوینکس suavinex  فاقد مواد شیمیایی مضراست. سیلیکونی نرم، فاقد بو و مزه است. مناسب برای نوزاد از بدو تولد تا 6 ماهگی است و ضد نفخ است.نی نی کالا اولین فروشگاه اینترنتی ارائه دهنده محصولات اسپانیایی و آلمانی سواوینکس suav..

37,000تومان

سر شیشه +0 ماه سواوینکس suavinex - کد 3800150

سر شیشه برند اسپانیایی سواوینکس suavinex مناسب و ایده آل برای نوزادان از بدو تولد +0 ماه  می باشد.جنس آن سیلیکون است.سری از نفخ و سکسکه که ممکن است ناشی از هوای ورودی باشد ، جلوگیری می کند.به طور ویژه برای شیشه های دهانه ی پهن سواوینکس طراحی ..

37,000تومان

سرشيشه 2 عددي سيليكون +Nuby 3-6

سر شیشه نابی nuby سیلیکونی است، منعطف و بدون بو و مزه است و قابل استفاده از 3 ماهگی تا 6 ماهگی است.به واسطه ی سوراخ های روی آن جریان شیر را به صورت آهسته منتقل می کند. به علت ساختاری مشابه با سینه ی مادر مناسب برای استفاده ی همزمان جهت تغذیه از سینه ..

14,000تومان

سرشيشه 2 عددي سيليكون +nuby 0-6

سر شیشه نابی nuby ساخته شده از سیلیکون نرم و منعطف،  بدون بو و مزه مناسب برای نوزادان از بدو تولد تا 6 ماهگی است.سر شیشه حالت طبیعی سینه ی مادر را دارد به همین جهت مناسب برای تغذیه همزمان نوزاد از سینه مادر و شیشه شیر است. سوراخ های موجود بر روی..

14,000تومان

سرشیشه نچرال 3سوراخه دو عددی فیلیپس اونت Philips Avent

سر شیشه  اونت avent سیلیکونی بوده در نتیجه فاقد بو و مزه و نرم است، بر روی آن سه سوراخ وجود دارد که جریان شیر به صورت متوسط درون دهن نوزاد 3 ماهه به بالا قرار می گیرد و ضد نفخ است. ساختار آن مشابه با سینه ی مادر طراحی شده به همین جهت مناسب برای ..

36,000تومان

سرشیشه نچرال 2سوراخه دو عددی فیلیپس اونت Philips Avent

سر شیشه  اونت avent  سیلیکونی و نرم، بدون مزه و بو می باشد و دارای دو سوراخ است تا جریان شیر آهسته و در نتیجه ضد نفخ در دهان نوزاد 1 ماه به بالا وارد شود. طراحی آن ازین جهت که حالت طبیعی سینه ی مادر را دارد مناسب برای تغذیه ی همزمان از شیشه..

36,000تومان

سر شیشه 4 تا 9 ماه مخصوص شیشه شیرهای سیل باتل بی بی سیل babisil

سر شیشه بی بی سیل babisil ساخته شده از سیلیکون بدون بو ومزه و فاقد مواد شیمیایی مضر است. سوراخ های موجود بر روی آن موجب جریان شیر آهسته در درون دهن نوزاد شده و مناسب برای نوزادان 4 ماهه تا 9 ماهه می باشد.توجه : این سر شیشه فقط مخصوص شیشه شیر های &nbs..

20,000تومان

سر شیشه +4 ماه دوتایی مخصوص شیشه های معمولی بی بی سیل babisil

سر شیشه بی بی سیل babisil که ساختار آن فاقد از مواد شیمیایی مضر بوده و از سیلیکون بدون و مزه است، جریان شیر را به صورت معمولی درون دهن نوزاد 4 ماهه به بالا قرار می دهد.توجه : این سر شیشه مخصوص شیشه شیرهای معمولی بی بی سیل  babisil می باشد...

34,000تومان

سر شیشه 0 تا 4 ماه مخصوص شیشه های سیل باتل بی بی سیل babisil

سر شیشه بی بی سیل babisil سیلیکونی ، بدون بو و مزه و فاقد مواد شیمیایی مضر است، سوراخ های موجود بر روی آن جریان شیر را به صورت آهسته درون دهن نوزاد از بدو تولد تا 4 ماهگی قرار می دهد.توجه : این سر شیشه مخصوص شیشه شیرهای سیل باتل بی بی سیل babisil است..

24,000تومان

سر شیشه +9 ماه مخصوص شیشه های سیل باتل بی بی سیل babisil

سر شیشه  بی بی سیل babisil سیلیکونی بوده، نرم و بدون بو ومزه و جریان شیر به صورت آهسته در درون دهن نوزاد قرار می گیرد. مواد شیمیایی مضر در ساختار ان به کار نرفته است و مناسب برای نوزادان 9 ماهه به بالا است.توجه : این سر شیشه مخصوص شیشه شیرهای سی..

24,000تومان

سر شیشه 0 تا 4 ماه مخصوص شیشه های پهن بی بی سیل babisil

سر شیشه بی بی سیل babisil ساخته شده از سیلیکون بدون بو و مزه و فاقد مواد شیمیایی مضر در ساختار آن، مناسب برای نوزادان از بدو تولد تا 4 ماهگی است و جریان شیر را به صورت آهسته در دهن نوزاد قرار می دهد.توجه : این سر شیشه مخصوص شیشه شیرهای پهن بی بی سیل ..

22,000تومان

سر شیشه +9 ماه مخصوص شیشه های پهن بی بی سیل babisil

سر شیشه بی بی سیل babisil سیلیکونی، نرم، فاقد بو و مزه و مناسب استفاده ی نوزادان از بدو تولد تا 9 ماهگی است. جریان شیر را به صورت آهسته در دهان قرار می دهد و مواد شیمیایی مضر در ساختار آن وجود ندارد.توجه : این سر شیشه مخصوص شیشه شیر های پهن بی بی سیل..

22,000تومان

سرشيشه 2 عددي سيليكون +0 Nuby

سر شیشه سیلیکونی نابی nuby مناسب از بدو تولد دارای جنسی انعطاف پذیر، بدون بو و مزه می باشد.به علت طراحی آن که بسیار شبیه به بافت و شکل سینه ی مادر است مناسب برای تغذیه همزمان از شیشه شیر و سینه ی مادر است. سوراخ های موجود در سرشیشه جریان شیر را به صو..

14,000تومان

سرشیشه 2 عددی سیلیکون +3 ماه نابی Nuby

سر شیشه نابی nuby مناسب برای 3 ماه به بالا دارای جنس سیلیکونی بدون بو و مزه بوده و منعطف است.سوراخ های موجود در سر شیشه موجب جریان شیر آهسته شده و به علت اینکه ساختاری مشابه سینه مادر دارند مناسب برای تغذیه همزمان از شیشه شیر و سینه ی مادر می شوند...

14,000تومان