اینستاگرام نی نی کالا-اطلاع از آخرین تخفیفات

پستانک و ملزومات

پستانک و ملزومات


نمایش:
مرتب کردن براساس:

شیشه شیر 270 میل سیلیکونی ارتودنسی به همراه پستانک و بند 0 تا 6 ماه سواوینکس suavinex کد 3800225

ست 3 تایی شیشه شیر،پستانک و بند پستانک بسیار شکیل و زیبا در سیسمونی فرزند پسر یا دختر شما در رنگ آبی و صورتی است  و قابل استفاده تا 6 ماهگی است، در ضمن اینکه محصولات سواوینکس suavinex از آلمان و اسپانیا در ایران فقط در فروشگاه اینترنتی نی نی ک..

99,000تومان

بند پستانک سواوینکس suavinex کد 3162103

بند پستانک سواوینکس suavinex ، به صورتی است که قسمت متصل کننده به لباس نوزاد و کودک شما یک طرح یکسان است وتنوع این محصول در رنگ بند ها می باشد.  بندها در رنگ های سبز، بنفش، آبی روشن و تیره موجود است.طراحان آلمانی و اسپانیایی این شرکت ..

39,000تومان

بند پستانک سواوینکس suavinex کد 3150731

 محصولی با کیفیت از برند آلمانی-اسپانیایی سواوینکس suavinex می باشد.با متصل شدن به لباس نوزاد ازبه زمین افتادن و آلودگی پستانک جلوگیری می کند...

26,000تومان

پستانک سیلیکونی ارتودنسی 4 ماه به بالا سواوینکس suavinex کد 3162098

پستانک سواوینکس suavinex  مناسب از بدو تولد تا 4 ماهگی دارای سیلیکون نرم و ارتودنسی مناسب برای فک و دندان نوزاد می باشد. دارای دسته ی ایمنی و منافذ برای عبور جریان هوا جهت جلوگیری از حساسیت پوستی هستند.این محصول در رنگ های متنوع دخترانه و پ..

33,000تومان

پستانک سیلیکونی دو طرف ارتودنسی 4 ماه به بالا سواوینکس suavinex کد 3801249

مکیدن پستانک نوزاد و کودک را آرام کرده و خواب را نیز آسان تر می کند.پستانک سیلیکونی بدون بو و مزه بوده و ارتودنسی بودن آن ها به گونه ای است که حالت طبیعی سینه مادر را دارد و متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک  4 ماهه به بالا می باشد.منافذ روی بدن..

28,000تومان

بند پستانک برند سواوینکس suavinex - کد302305

بند پستانک برند اسپانیایی سواوینکس suavinex ، آسان و محکم به لباس کودک متصل می شود تا از افتادن ، کثیف شدن و یا گم شدنش جلوگیری شود.بسیار راحت و کاربردیبند آن پارچه ی با کیفیتفاقد BPA..

39,000تومان

بند پستانک سواوینکس suavinex کد 3800929

اگر می خواهید از افتادن پستانک نوزادتان و آلوده شدن آن جلوگیری کنید، بند پستانک وسیله ای  مناسب است .بند پستانک سواوینکس در طرح سیب  با بند رنگی آبی  می باشد. محصولات suavinex برندی است آلمانی و اسپانیایی که فقط در ..

28,000تومان

پستانک سیلیکونی تمام ارتودنسی 4 ماه به بالا سواوینکس suavinex کد 3162686

پستانک سیلیکونی  تمام ارتودنسی که حالت طبیعی سینه مادر را دارد و بدون مزه و بو هستند و به فک و دندان نوزاد و کودک شما آسیبی نمی زنند. این پستانک ها به همراه بند می باشند. دارای منافذی بر روی بدنه جهت جلوگیری از حساسیت های پوس..

64,000تومان

پستانک ارتودنسی سیلیکونی +6 ماه سواوینکس suavinex - کد 3800175

پستانک دو عددی برند سواوینکس suavinex محصولی از کشور اسپانیا می باشد.مناسب برای نوزادان 6 ماهه به بعد می باشد.سر ان سیلیکونی است بدین جهت بدون بو و مزه است.ارتودنسی است بدین معنی که متناسب با فک و دندان ساخته شده است.دارای دسته و منافذی بر روی بدنه ی..

46,000تومان

پستانک سیلیکونی نیمه ارتودنسی 0 تا 6 ماه سواوینکس suavinex کد 3801065

پستانک سواوینکس suavinex، سیلیکونی نیمه ارتودنسی است بدین معنی که  بدون بو و مزه و متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک شما طراحی شده است. دسته ی ایمنی دارد. بر روی بدنه دارای منافذی است که از بروز حساسیت های پوستی جلوگیری می کند. سو..

25,000تومان

شیشه شیر 270 میل سیلیکونی ارتودنسی به همراه پستانک و بند 0 تا 6 ماه سواوینکس suavinex کد 3800226

استفاده از شیشه شیر می تواند زمانی که مادر کاری دارد و یا نمی تواند به نوزاد و کودک خود شیر دهد مورد استفاده قرار گیرد، سر شیشه آن طوری طراحی شده که شیر را فرزندتان طوری می تواند بنوشد که دیگر نفخ نکند.ارتودنسی یعنی متناسب با فک و دندان نوزاد طراحی ..

99,000تومان

پستانک سیلیکونی ارتودنسی با بند سواوینکس suavinex کد 3801431

جهت آرام شدن فرزندتان در هنگام گریه و یا خوابیدن استفاده از پستانک وسیله ای مناسب است و یا از آن جهت  که نوزادان اغلب انگشتشان را در دهانشان می گذارند چرا که نیاز به مکیدن دارند، استفاده از پستانک موجب ترک این عادت می شود.پستانک  سواوینکس &..

49,000تومان

جعبه پستانک سواوینکس suavinex _ دسته دار

محصولات سواوینکس suavinex  برندی است که تنها درفروشگاه اینترنتی نی نی کالا عرضه شده و نتیجه ی کار طراحان آلمانی و اسپانیایی است. محصولات ارائه شده توسط این شرکت برای تمام گروه های سنی نوزاد و کودک می باشند.جعبه ی پستانک وسیله ای م..

44,000تومان

قاب پستانک سواوینکس suavinex کد 3800545

محفظه پستانک برند اسپانیایی سواوینکس suavinex قابل استفاده برای نگهداری دو پستانک می باشد.مناسب برای استفاده از بدو تولد می باشد.فاقد BPA                                 ..

28,000تومان

محافظ پستانک نابی Nuby

نابی nuby محصولی از آمریکا است که محصولات  نوزاد و کودک خود را به کشورهای متعددی عرضه می کند.جعبه ی پستانک وسیله ای مناسب جهت نگهداری و محافظت از پستانک  و یا بند پتانک می باشد .این محصول رنگ لیمویی اش در فروشگاه  اینترنتی نی نی ک..

22,000تومان

پستانک ارتودنسی حیوانات 0 تا 6 ماه به بالا نابی Nuby

پستانک های ارتودنسی متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک شما هستند.دسته ها  باعث ایجاد گردش هوا و در نتیجه جلوگیری از حساسیت پوست می شود.محصولات نابی nuby ساخت آمریکا می باشد.برای گروه های سنی 0 تا 6 ماه و 6 تا 12 ماه و در طرح های کفشدوزک و زنبور &..

14,000تومان

بند پستانک بی بی سیل Babisil_بند زرد

بند پستانک بی بی سیل babisil  با رنگ زرد خود نوزاد و کودک شما را جذب می کند .با قابلیت اتصال آسان خود مانع از افتادن پستانک می شود...

23,000تومان

پستانک سیلیکونی نیمه ارتودنسی 6 ماه به بالا سواوینکس suavinex کد 3300798

پستانک  سیلیکونی نیمه ارتودنسی سواوینکس suavinex بدون بو و مزه و متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک می باشد.منافذی روی بدنه دارد تا از بروز حساسیت های پوستی جلوگیری کند و نیز دارای دسته میباشد.این محصول مناسب برای 6 ماه به بالا و در رنگ های بنفش،..

25,000تومان

بند پستانک سواوینکس suavinex کد 3800929

بند پستانک وسیله ای است که قسمت متصل کننده ی آن به لباس نوزاد و کودک از افتادن پستانک و آلوده شدن آن جلوگیری میکند.بند پستانک سواوینکس suavinex در طرح سگ با بند صورتی موجود است.طراحان آلمانی و اسپانیایی  برند سواوینکس suavine..

28,000تومان

پستانک سیلیکونی ارتودنسی سواوینکس suavinex کد 3170358

نوزادان از بدو  تولد برای آرام شدن و حتی راحت تر خوابیدن و اینکه نیاز به مکیدن دارن، استفاده از پستانک نقشی موثر در این زمینه دارد و این وسیله موجب ترک عادت مکیدن انگشتشان می شود.پستانک سواوینکس suavinex، دارای سری سیلیکونی است که بو و مزه ندارد..

25,000تومان

پستانک سیلیکونی دوطرف ار تودنسی 0 تا 4 ماه سواوینکس suavinex کد 3162097

محصولات متنوع  سواوینکس suavinex در ایران فقط در فروشگاه اینترنتی نی نی کالا عرضه می شود.پستانک های سیلیکونی بدون بو و مزه هستند،  دو طرف ارتودنسی هستند یعنی حالت طبیعی  سینه ی مادر را دارند و متناسب با فک و دندان نوزاد وکودک شما ..

33,000تومان

پستانک دو عددی سیلیکونی ارتودنسی سواوینکس suavinex کد 3800236

بیشتر نوزادان از آنجا که مکیدن را دوست دارند، اغلب انگشتشان را در دهانشان می گذارند، استفاده از پستانک علاوه بر اینکه موجب ترک این عادت می شود،   به آرام شدن نوزاد و کودکتان در هنگام گریه کردن و یا خوابیدن کمک می کند.پستانک  سواوینکس  ..

46,000تومان

پستانک 2 تایی بنفش-صورتی 0 تا 3 ماه فرست یرز The First Years کد 4761

پستانک فرست یرز the first years   محصول کشور آمریکا است و به گونه ای طراحی شده که به بینی نوزاد و کودک  فشاری وارد نشود.سیلیکون به کار رفته بدون مزه و بو است و قابلیت ارتجاعی دارد.فاقد ماده ی شیمیایی و مضر BPA در پلاستیک آن می باشد...

29,500تومان

پستانک ارتودنسی دسته دار 6 تا 12 ماهگی نابی Nuby

پستانک ارتودنسی مناسب برای فک و دندان نوزاد و کودک شماست.نابی nuby محصولی از آمریکا است و ویژگی مهم این محصول فاقد ماده ی مضر BPA است که در پلاستیک وجود دارد.دسته ی این پستانک با عبور دادن جریان هوا  باعث عدم حساسیت  پوست فرزندتان می شود...

14,000تومان