کانال تلگرام نی نی کالا
اطلاع از آخرین تخفیفات

پستانک و ملزومات

پستانک و ملزومات


نمایش:
مرتب کردن براساس:

شیشه شیر 270 میل سیلیکونی ارتودنسی به همراه پستانک و بند 0 تا 6 ماه سواوینکس suavinex کد 3800225

ست 3 تایی شیشه شیر،پستانک و بند پستانک بسیار شکیل و زیبا در سیسمونی فرزند پسر یا دختر شما در رنگ آبی و صورتی است  و قابل استفاده تا 6 ماهگی است، در ضمن اینکه محصولات سواوینکس suavinex از آلمان و اسپانیا در ایران فقط در فروشگاه اینترنتی نی نی ک..

99,000تومان

پستانک دو عددی سیلیکونی ارتودنسی سواوینکس suavinex کد 3800236

بیشتر نوزادان از آنجا که مکیدن را دوست دارند، اغلب انگشتشان را در دهانشان می گذارند، استفاده از پستانک علاوه بر اینکه موجب ترک این عادت می شود،   به آرام شدن نوزاد و کودکتان در هنگام گریه کردن و یا خوابیدن کمک می کند.پستانک  سواوینکس  ..

46,000تومان

پستانک سیلیکونی دو طرف ارتودنسی 4 ماه به بالا سواوینکس suavinex کد 3801249

مکیدن پستانک نوزاد و کودک را آرام کرده و خواب را نیز آسان تر می کند.پستانک سیلیکونی بدون بو و مزه بوده و ارتودنسی بودن آن ها به گونه ای است که حالت طبیعی سینه مادر را دارد و متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک  4 ماهه به بالا می باشد.منافذ روی بدن..

28,000تومان

پستانک سیلیکونی نیمه ارتودنسی 0 تا 6 ماه سواوینکس suavinex کد 3801065

پستانک سواوینکس suavinex، سیلیکونی نیمه ارتودنسی است بدین معنی که  بدون بو و مزه و متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک شما طراحی شده است. دسته ی ایمنی دارد. بر روی بدنه دارای منافذی است که از بروز حساسیت های پوستی جلوگیری می کند. سو..

25,000تومان

پستانک سیلیکونی ارتودنسی سواوینکس suavinex کد 3170358

نوزادان از بدو  تولد برای آرام شدن و حتی راحت تر خوابیدن و اینکه نیاز به مکیدن دارن، استفاده از پستانک نقشی موثر در این زمینه دارد و این وسیله موجب ترک عادت مکیدن انگشتشان می شود.پستانک سواوینکس suavinex، دارای سری سیلیکونی است که بو و مزه ندارد..

25,000تومان

پستانک سیلیکونی ارتودنسی با بند سواوینکس suavinex کد 3801431

جهت آرام شدن فرزندتان در هنگام گریه و یا خوابیدن استفاده از پستانک وسیله ای مناسب است و یا از آن جهت  که نوزادان اغلب انگشتشان را در دهانشان می گذارند چرا که نیاز به مکیدن دارند، استفاده از پستانک موجب ترک این عادت می شود.پستانک  سواوینکس &..

49,000تومان

بند پستانک سواوینکس suavinex کد 3171169

بند پستانک سواوینکس suavinex درطرح چوبی با بندهای رنگی به لباس نوزاد و کودک متصل می شود و مانع ازافتادن پستانک می شود.شایان ذکر است که سواوینکس برندی است آلمانی و اسپانیایی که در ایران فقط در فروشگاه اینرنتی نی نی کالا عرضه می شود...

39,000تومان

پستانک سیلیکونی ارتودنسی -2 تا 4 ماه سواوینکس suavinex کد3801232

پستانک های سیلیکونی بدون مزه و بو هستند نوع ارتودنسی به این معنی است که متناسب با فک و دندان کودک ساخته شده اند. دارای دسته ی ایمنی و منافذ برای عبور جریان هوا است. فاقد BPA ماده ی مضر در پلاستیک آن است. رنگ های متنوع سبزآبی، بنفش، سفید منا..

28,000تومان

محافظ پستانک نابی Nuby

نابی nuby محصولی از آمریکا است که محصولات  نوزاد و کودک خود را به کشورهای متعددی عرضه می کند.جعبه ی پستانک وسیله ای مناسب جهت نگهداری و محافظت از پستانک  و یا بند پتانک می باشد .این محصول رنگ لیمویی اش در فروشگاه  اینترنتی نی نی ک..

22,000تومان

پستانک 2 عددی لاتکس ارتودنسی 6 ماه به بالا سواوینکس suavinex کد 3212046

پستانک های لاتکس از نوع  ارتودنسی از صمغ نوعی درخت ساخته شده اند و در واقع گیاهی هستندو متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک شما طراحی شده اند.هردو پستانک در این ست آبی و پسرانه  دارای دسته و ناسب از 6 ماهگی به بعد هستند و منافذ روی بدنه از ای..

46,000تومان

پستانک 2 تایی سبز-آبی 3 ماه به بالا فرست یرز The First Years کد 4765

پستانک فاقد BPA که ماده ای مضر در پلاستیک است می باشد.سیلیکون آن بدون بو ومزه است.فرست یرز the first years محصولی از آمریکا است.در گروه های سنی 3 تا 6 ماه و 6 ماه تا 9 ماه در نی نی کالا عرضه می شود...

29,500تومان

پستانک ارتودنسی 12+ ماه بی بی سیل Babisil

ارتودنسی بودن پستانک به معنی متناسب بودن با فک و دندان نوزاد و کودکان است.دسته ایمنی دارد و منافذ روی آن مانع از ایجاد حساسیت پوست می شوند.فاقد ماده ی مضر BPA در پلاستیک آن می باشد.بی بی سیل babisil محصولی از کشور انگلستان است...

25,000تومان

پستانک ارتودنسی دسته دار 6 تا 12 ماهگی نابی Nuby

پستانک ارتودنسی مناسب برای فک و دندان نوزاد و کودک شماست.نابی nuby محصولی از آمریکا است و ویژگی مهم این محصول فاقد ماده ی مضر BPA است که در پلاستیک وجود دارد.دسته ی این پستانک با عبور دادن جریان هوا  باعث عدم حساسیت  پوست فرزندتان می شود...

14,000تومان

شیشه شیر 270 میل سیلیکونی ارتودنسی به همراه پستانک و بند 0 تا 6 ماه سواوینکس suavinex کد 3800226

استفاده از شیشه شیر می تواند زمانی که مادر کاری دارد و یا نمی تواند به نوزاد و کودک خود شیر دهد مورد استفاده قرار گیرد، سر شیشه آن طوری طراحی شده که شیر را فرزندتان طوری می تواند بنوشد که دیگر نفخ نکند.ارتودنسی یعنی متناسب با فک و دندان نوزاد طراحی ..

99,000تومان

پستانک (6 تا 18 ماه)بی بی سیل Babisil

پستانک های ارتودنسی متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک هستند.منافذی که وجود دارند موجب جلوگیری از حساسیت پوست فرزندتان می شوند.فاقد ماده ی شیمیایی BPA در پلاستیک آن است.بی بی سیل babisil ساخت کشور انگلستان است...

24,000تومان

پستانک سیلیکونی ارتودنسی 0 تا 6 ماه سواوینکس suavinex کد3800174

پستانک  سواوینکس suavinex  سیلیکونی ارتودنسی متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک شما طراحی شده و بدون مزه و بو هست. دارای دسته و منافذی بر روی بدنه آن است. در رنگ ابی و پسرانه ،ساخت آلمان و اسپانیا است ، مناسب از بدو تولد تا 6 ماهگی است،..

25,000تومان

پستانک سیلیکونی نیمه ارتودنسی 6 ماه به بالا سواوینکس suavinex کد 3300798

پستانک  سیلیکونی نیمه ارتودنسی سواوینکس suavinex بدون بو و مزه و متناسب با فک و دندان نوزاد و کودک می باشد.منافذی روی بدنه دارد تا از بروز حساسیت های پوستی جلوگیری کند و نیز دارای دسته میباشد.این محصول مناسب برای 6 ماه به بالا و در رنگ های بنفش،..

25,000تومان

پستانک ارتودنسی دو عددی 6 ماه به بالا first years کد 6007

سیلیکون استفاده شده در این پستانک بدون مزه و بو است.نوک پستانک طوری طراحی شده تا بهترین فرم را به فک و دندان نوزاد وکودک بدهد. فرست یرز the first years محصولی از آمریکا است .این محصول برای 6 تا 9 ماه  و 9 تا 12 ماه در نی نی کالا عرضه می شود..

29,500تومان

پستانک ارتودنسی 6 تا 12 ماه بی بی سیل Babisil

پستانک های ارتودنسی متناسب با فک و دندان کودک طراحی شده اند و همچنین فاقد ماده ی مضر BPA در پلاستیک آن است.دارای منافذی برای عبور جریان هوا است تا پوست نوزاد و کودکتان حساسیت پیدا نکند.محصولات بی بی سیل babisil ..

24,000تومان

بند پستانک سواوینکس suavinex کد 3162103

بند پستانک سواوینکس suavinex ، به صورتی است که قسمت متصل کننده به لباس نوزاد و کودک شما یک طرح یکسان است وتنوع این محصول در رنگ بند ها می باشد.  بندها در رنگ های سبز، بنفش، آبی روشن و تیره موجود است.طراحان آلمانی و اسپانیایی این شرکت ..

39,000تومان

جعبه پستانک سواوینکس suavinex _ دسته دار

محصولات سواوینکس suavinex  برندی است که تنها درفروشگاه اینترنتی نی نی کالا عرضه شده و نتیجه ی کار طراحان آلمانی و اسپانیایی است. محصولات ارائه شده توسط این شرکت برای تمام گروه های سنی نوزاد و کودک می باشند.جعبه ی پستانک وسیله ای م..

44,000تومان

پستانک سیلیکونی ارتودنسی 4 ماه به بالا سواوینکس suavinex کد 3162098

پستانک سواوینکس suavinex  مناسب از بدو تولد تا 4 ماهگی دارای سیلیکون نرم و ارتودنسی مناسب برای فک و دندان نوزاد می باشد. دارای دسته ی ایمنی و منافذ برای عبور جریان هوا جهت جلوگیری از حساسیت پوستی هستند.این محصول در رنگ های متنوع دخترانه و پ..

33,000تومان

پستانک ارتودنسی 6 تا 12 ماه بی بی سیل Babisil

ارتودنسی بودن پستانک به معنی متناسب بودن با فک و دندان نوزاد و کودکان است و موجب آرام شدن فرزندتان می شود.فاقد ماده ی مضر و شیمیایی  BPA در پلاستیک آن می باشد.دسته ایمنی دارد. منافذ روی آن مانع از ایج..

25,000تومان

پستانک سیلیکونی دوطرف ارتودنسی 12 ماه به بالا سواوینکس suavinex کد 3162100

پستانک  سیلیکونی سواوینکس suavinex  دوطرف ارتودنسی حالت طبیعی سینه مادر را دارد و آسیبی به فک و دندان نوزاد و کودک شما نمی زند ضمن اینکه بدون مزه و بو هستند. دسته ایمنی و منافذی روی بدنه برای عبور جریان هوا دارند تا مانع از ایجاد ..

33,000تومان