اینستاگرام نی نی کالا-اطلاع از آخرین تخفیفات

پیش بند

پیش بند


نمایش:
مرتب کردن براساس:

پیش بند 3 عددی برند Mothercare- کد00051

نوزادان و کودکان غالبا براثر شیر خوردن، آب دهان و یا غذاخوردن لباس های خود را کثیف می کنند، به همین دلیل استفاده از پیش بند بسیار مفید واقع می شود.پیش بند مادرکر mothercare، محصولی از انگلستان، برای نوزاد از بدو تولد تا 6 ماهگی در چهار طرح مختلف، که ..

34,000تومان

پیش بند آستین دار پلاستیکی جودی joodi

جهت جلوگیری از کثیف شدن لباس نوزاد و کودکتان در هنگام غذا خوردن، نوشیدن مایعات، رنگ بازی، خاک بازی و ... پیش بندهایی به کارتان می آید که هم آستین دار باشند تا ناحیه ی بیشتری را پوشش دهند و هم در قسمت پایینی دارای محفظه باشند یا به عبارتی کاسه باشند ت..

15,000تومان

پیش بند هفتگی کارترز - کد0007

پیش بند های متنوع با قابلیت جذب بالای مایعات و بزاق دهان نوزادان و کودکانبرای انواع مصارف روزانه با قیمت فوق العاده مناسبقابل استفاده نوزادی تا 2 سال..

23,000تومان

پیش بند تکی برند Carters- کد00022

از هنگام تولد نوزاد برای شیر دادن و در هنگام بزرگتر شدن در هنگام غذا دادن، پیش بند وسیله ای است که از ریختن شیر و غذا بر روی لباس جلوگیری کرده و مانع از کثیف شدن آن می شود.پیش بند های کارترز carters  محصولاتی آمریکایی هستند ، که در طرح های متنوع..

7,000تومان

پیش بند کاسه دار برند Carters

زمان آن رسیده که به نوزاد و کودک خود به جز شیر، غذا و مایعات بدهید، ممکن هست حتی با بستن پیش بند،  مایعات و غذا باز هم بر روی لباس بریزند و یا منزلتان را کثیف کند.پیش بندهای کارترز carters از پلاستیک ضد حساسیت ساخته شده و تولید شده در تایلند در ..

12,000تومان

پیش بندیک بار مصرف 10 عددی برند wee- کد00048

وقت هایی که در بیرون هستید یا به مسافرت می روید و وقت غذا دادن به فرزندتان است بهترین راه برای جلوگیری از کثیف شدن لباس فرزندتان استفاده از پیش بندهای یک بار مصرف می باشد.پیش بند وی wee  در بسته ی 10 تایی که به صورت یک بار مصرف می باشد محصولی از..

8,500تومان