اینستاگرام نی نی کالا-اطلاع از آخرین تخفیفات
محافظ انگشت نینو

تا به حال پیش آمده دست یا انگشت فرزندتان ناخواسته مابین در و چهارچوب در بماند؟ چقدر دلتان ریش می‌شود. گذشته از آن ممکن است آسیب‌های جدی پیش آید. شما می‌توانید با محافظ انگشت نینو جلوی این کار را بگیرید.
شرکت «نینو» (nino) با بررسی و تحقیقات مختلف در زمینه خطرات احتمالی که زندگی کودکان را تهدید می‌کند، محصولات ایمنی کودک را با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بی‌نظیر مطابق با استاندارد های بین المللی ارائه داده است؛ در نتیجه این برند به یکی از برجسته‌ترین و پرفروش‌ترین برندها در زمینه محصولات ایمنی کودک تبدیل شده است.
محافظ انگشت هپی فینگرز از فوم فشرده ساخته شده است. پشت آن یک نوع چسب مخصوص وجود دارد که نه تنها روی سطوح ناصاف به خوبی می‌چسبد، بلکه بعد از جدا کردن نیز از خود ردی به جا نمی‌گذارد. برای نصب آن باید توجه داشت به سمتی که در بسته می‌شود نصب شود. محل نصب ایده‌آل آن نیز در ارتفاع بین 1.6 تا 1.8 متر است تا دست کودکان به آن نرسد. عملکرد این محافظ به گونه‌ایست که می‌توان آن را چرخاند؛ یعنی بعد از نصب زمانی که در حالت عمودی قرار دارد، در بسته می‌شود و هنگامی که آن را به حالت افقی بچرخانید مانع بسته شدن در می‌شود.
شما به کمک این وسیله مدرن می‌توانید از بسته شدن ناگهانی در جلوگیری کنید. بنابراین این وسیله نه تنها محافظ انگشتان کودک شما است، بلکه از ایجاد صدای دلخراش بسته شدن در نیز جلوگیری خواهد کرد. همچنین به کمک طراحی خلاقانه آن هر زمان که اراده کردید می‌توانید در را به آسانی ببندید.

مشخصات
جنس ساخته شده از فوم فشرده
نوع محافظ انگشتان
سایر توضیحات دارای برچسب از نوع 3M جهت اتصال به در مناسب برای نصب در ارتفاع 1.6 تا 1.8 متری درپ دارای قابلیت چرخش 90 درجه در دوحالت موازی با راستای در، جهت بسته شدن و قرارگرفتن بین در و چهارچوب جهت جلوگیری از بسته شدن در محافظت از انگشتان کودک

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محافظ انگشت نینو

  • 15,000تومان

برچسب ها: سیسمونی, محافظ انگشت کودک, نینو, nino, ایمنی کودک