اینستاگرام نی نی کالا-اطلاع از آخرین تخفیفات

قاشق،چنگال و ظروف

قاشق،چنگال و ظروف


نمایش:
مرتب کردن براساس:

قاشق محفظه دار با گیره ی پیش بند برند سواوینکس suavinex - کد 3157843

لوازم جانبی ضروری برای تغذیه کودک + 4 ماهه به بالای شما برند اسپانیایی سواوینکس suavinex در همه جاشامل : قاشق ، محفظه قاشق ، گیره ی دستمال غذاقاشق طراحی ارگونومیک مناسب برای دستان کوچک کودک شمامحفظهمحفظه ی آن مناسب برای نگهداری قاشق و ..

49,000تومان

ظرف غذا 2 قسمتی همراه با قاشق کودک نابی Nuby

به همراه قاشقفاقد مواد مضر شیمیاییقابل استفاده در مایکروفردربدارقابل شستشو در ماشین ظرف شوییمناسب کودکان بالای 4 ماه..

35,000تومان

بشقاب غذاخوری تک فرست یرز The First Years کد 9099_طرح میکی موس/ صورتی

بشقاب  فرست یرز the first years  با کاراکتر دوس داشتنی میکی موس کودکتان را به غذا خوردن تشویق می کند.یک بشقاب  با سه قسمت مختلف که می توانید غذای اصلی به همراه مواد غذایی دیگر را به کودک بدهید. ..

18,000تومان

ظرف غذای چسبی قاشق دار نابی Nuby

دارای 3 رنگبندی مناسب برای نوزادان بالای 4 ماه دارای درب ،قاشق و کفه ی مجهز به استپ..

34,000تومان

بشقاب غذاخوری تک کودک فرست یرز The First Years کد 9138_طرح تینکربل/آبی

بشقاب فرست یرز the first years  با شخصیت های کارتونی مثل تینکربل میتواند کودک را به غذا خوردن ترغیب کند. یک بشقاب با دو قسمت مجزا که می توانید غذای اصلی را در کنار دیگر مواد غذایی به فرزدتان بدهید...

18,000تومان

پیمانه حمل شیرخشک آبی فیلیپس اونت Philips Avent

اين محصول کوچک دستي از 3 قسمت با اندازه مشخص براي شير خشک در سه بخش مجزا تشکيل شده استھنگامي که آماده تغذيه کودک ھستيد دھان را باز کرده و مطابق معمول شير خشک را در شيشه آب جوشيده سرد بريزيدتوليد کنندگان شير خشک توصيه ميکنند شير را در زمان مورد نياز ب..

49,000تومان

بشقاب غذاخوری تک کودک فرست یرز The First Years کد 9101_ طرح میکی موس/آبی

بشقاب غذاخوری تک فرست یرز؛ گزینه ای دوست داشتنی برای غذاخوردن کودکان نوپا.بشقاب غذاخوری تک کودک، با کارکتر دوست داشتنی میکی موس دیزنی؛ کودکان را علاقمند به استفاده از وسایل شخصی و مستقل شدن در غذا خوردن میکند. ویژگی های محصول:   &..

18,000تومان

قاشق حرارتی دو عددی نرم نابی Nuby

طراحی این قاشق ها به گونه ای است که به محض گرم بودن بیش از حد غذا  تغییر رنگ می دهد.با دسته بلندفاقد مواد شیمیایی مضردو عدد قاشق در یک بسته بندیدارای رنگبندی..

27,000تومان

ست قاشق چنگال و چاقو فیلیپس اونت Philips Avent

مجموعه اولین قاشق و چنگال و چاقوی کودک نوپا با دسته مناسب برای دستان کوچک کودک طراحی شده استتیغه مدور چاقوی آموزشی برای کمک به غذا خوردن به صورت مستقل بسیار مناسب استاین مجموعه قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشدمناسب برای بالای 18 ماهفاقد مواد مضر ش..

29,000تومان

ظرف غذا چسبی قاشق دار نابی Nuby

مناسب برای سنین بالای 6 ماهکف محصول داری حالت چسبی بوده که بر روی سطوح ثابت نگه داشته میشودقابل استفاده در ماشین ظرفشویی و مایکروویوبه همراه یک قاشق با دسته بلندداراي محفظه براي ريختن مايعات..

42,500تومان

ست 5 تکه غذاخوری مدلRabbit بیبی فور لایف baby4life

شامل:  قاشق و چنگال و بشقاب وکاسه و لیوان و سرویس غذاخوریمقاوم در برابر حرارتساخته شده از از پلیمرهای گیاهی و نشاسته ذرت برای حفظ سلامتی کودکدارای ظرف غذاخوری با 3بخش مجزاوزن : 495 گرمقابل شستشو در ماشین ظرفشوئی و دستی فاقد مواد شیمیایی مضر..

55,000تومان

قاشق سیلیکونی شفاف و انعطاف پذیر نابی Nuby

قاشق سیلیکونی شفاف و انعطاف پذیر طراحی شده برای نوزادانی که  بعد از 4 ماهگی و در آستانه آشنایی با جامدات هستند.عمق زیاد آن باعث می شود تا غذا کاملا" در دهان نوزاد قرار بگیرد.جنس  آن از سیلیکون بسیار نرم می باشد تا از صدمه زدن به د..

24,000تومان

ظرف و قاشق چنگال نابی Nuby

ظرف و قاشق نابی مناسب برای سرلاک خوردن و غذای کودک می باشدبعلاوه قاشق چنگال آن با طراحی زیبا و دسته نرم مناسب برای دستان کودک است.این  محصول دارای رنگبندی است و همینطور از پلاستیک نشکن تهیه شده است و مناسب برای داخل مایکروویو و ماشین ظرفشویی است..

32,000تومان

ست 5 تکه غذاخوری مدل Snail بیبی فور لایف baby4life

شامل:  قاشق و چنگال و بشقاب و لیوان و سرویس غذاخوریدارای ظرف غذاخوری با 3بخش مجزاوزن : 165 گرمقابل شستشو در ماشین ظرفشوئی و دستی فاقد مواد شیمیایی مضر و BPA قابل استفاده در مایکروویو..

49,000تومان

انباره شیرخشک بی بی سیل Babisil

راحتی در استفاده و مطمئنشامل 2 عدد انباری 2 طبقه هر انباره دارای ظرفیت 40 گرم شیرخشک می باشد...

42,000تومان

قاشق و چنگال فیلیپس اونت Philips Avent

با دسته مناسب برای دستان کوچک کودک طراحی شده استاین مجموعه قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشداسکوپ قاشق عمیق می باشد...

26,000تومان

ست 5 تکه غذاخوری مدل Elephant بیبی فور لایف baby4life

شامل:   کاسه، یک بشقاب غذا خوری ، یک فنجان دسته‌دار و یک قاشق و چنگالجنس :   پلیمرهای گیاهی و نشاسته ذرت برای حفظ سلامتی کودک فاقد هرگونه مواد شیمیایی مضر بوده وزن : 497 گرمقابل شستشو در ماشین ظرفشوئی و دستی..

55,000تومان

قاشق داروخوری نوزاد The First Years کد 7062

دارای درجه بندی بر روی بدنه قاشقدارای ظرفیت 10 میلمناسب جهت استفاده در مهدکودک، مسافرت و یا زمانی که خارج از خانه هستید..

24,000تومان

ست 5 تکه غذاخوری مدل Cow بیبی فور لایف baby4life

شامل:  قاشق و چنگال و بشقاب و لیوان و سرویس غذاخوریوزن : 130 گرمقابل شستشو در ماشین ظرفشوئی و دستی فاقد مواد شیمیایی مضر قابل استفاده در مایکروویو..

46,000تومان

ست غذاخوری 4 تکه فرست یرز The First Years

پس از آنکه نوزادتان به سنی رسید که باید غذا بخورد یعنی  در 9 ماهگی به بعد  بهترین راه برای تشویق و جذب کردنش استفاده از ست هایی است که در طرح ها و رنگ های متفاوت و شاد هستند، در ضمن می بایست در نظر داشت ظروفی استفاده شود کهک در ساختار پلاست..

60,000تومان

انباری غذا و شیرخشک بی بی سیل Babisil

طراحی منحصر به فرد این ظرف به شما امکان نگهداری همزمان چند نوع ماده غذایی (مایعات  - سرلاک - غذا - میوه) می دهداین ظرف دارای دو تکه مجزا می باشد.1- ظرف تک قسمتی2- ظرف سه قسمتیلازم به ذکر است که این دو تکه درون هم قرار گرفته و  متناسب با نوع..

31,000تومان

ست 5 تکه غذاخوری مدلDinosaur بیبی فور لایف baby4life

شامل:  قاشق و چنگال و بشقاب و لیوان و سرویس غذاخوریدارای ظرف غذاخوری با 3بخش مجزاوزن : 160 گرمقابل شستشو در ماشین ظرفشوئی و دستی فاقد مواد شیمیایی مضر قابل استفاده در مایکروویو..

49,000تومان

ست 5 تکه غذاخوری مدل Elephant بیبی فور لایف baby4life

شامل:  قاشق و چنگال و بشقاب و لیوان و سرویس غذاخوریوزن : 152 گرمقابل شستشو در ماشین ظرفشوئی و دستی فاقد مواد شیمیایی مضر قابل استفاده در مایکروویو..

49,000تومان

ست 5 تکه غذاخوری مدل Colorful Childhood بیبی فور لایف Baby4life

استفاده از ست های کامل جهت غذا دادن به کودک اشتیاق را برای غذاخوردن زیاد کرده و رنگهای جذاب در این کار بسیار موثر می باشد.ست غذاخوری بیبی فورلایف baby4life، شامل 5 تکه : بشقاب، کاسه، لیوان، قاشق و چنگال می باشد که از پلیمرهای گیاهی جهت حفظ سلامت کودک..

64,000تومان