استریل

استریل


نمایش:
مرتب کردن براساس:

استریل کننده بخار الکتریکی اونت-avent مدل SCF922/01

دستگاه استریل برند فیلیپس اونت، مناسب برای ضدعفونی و استرلیزه کردن انواع شیشه شیر و لوازم مورد نیاز نوزاد و کودک به کار گرفته می شود. مدل 2 در 1 این دستگاه جزو اولین دستگاه های استرلیزه برند AVENT می باشد. در این مدل سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ را داریم که براحتی امکان شست و شو در ماشین ظرفشویی را دارا می باشد. از بهترین روش ها برای پاکساز..

ناموجود

دستگاه استریل 5 محفظه ای نابی Nuby

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :اين دستگاه قابلیت استريل كردن همزمان 5 عدد شیشه و سرشیشه را دارد. به مدت 5 دقیقه محتويات داخل را استريل میکند و زمانی كه استريل شد اگر درب دستگاه باز نشود تا 24 ساعت استريل باقی میماند. به دلیل اينکه اين دستگاه با يک دكمه كارمیکند استفاده از آن بس..

ناموجود

دستگاه استریل بخار برقی اونت-Avent مدل SCF284

برای هر مادری سلامت نوزاد عزیزش مهمترین مساله می باشد، تمیز نگه داشتن و جلوگیری از آلوده شدن لوازم نوزاد بخصوص لوازم مرتبط با تغذیه نوزاد از مهم ترین امر در جلوگیری از بروز بیماری و مشکلات این چنین برای نوزاد می باشد .از بهترین روش ها برای پاکسازی لوازم کودک استفاده از دستگاه های استریل کننده لوازم نوزاد می باشد ، شرکت فیلیپس اونت با تولید این ..

ناموجود