استریل

استریل


نمایش:
مرتب کردن براساس:

دستگاه استریل بخار برقی اونت-Avent مدل SCF284

برای هر مادری سلامت نوزاد عزیزش مهمترین مساله می باشد، تمیز نگه داشتن و جلوگیری از آلوده شدن لوازم نوزاد بخصوص لوازم مرتبط با تغذیه نوزاد از مهم ترین امر در جلوگیری از بروز بیماری و مشکلات این چنین برای نوزاد می باشد .از بهترین روش ها برای پاکسازی لوازم کودک استفاده از دستگاه های استریل کننده لوازم نوزاد می باشد ، شرکت فیلیپس اونت با تولید این ..

ناموجود

استریل کننده بخار الکتریکی اونت-avent مدل SCF922/01

دستگاه استریل برند فیلیپس اونت، مناسب برای ضدعفونی و استرلیزه کردن انواع شیشه شیر و لوازم مورد نیاز نوزاد و کودک به کار گرفته می شود. مدل 2 در 1 این دستگاه جزو اولین دستگاه های استرلیزه برند AVENT می باشد. در این مدل سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ را داریم که براحتی امکان شست و شو در ماشین ظرفشویی را دارا می باشد. از بهترین روش ها برای پاکساز..

ناموجود

دستگاه استریل 5 محفظه ای نابی Nuby

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :اين دستگاه قابلیت استريل كردن همزمان 5 عدد شیشه و سرشیشه را دارد. به مدت 5 دقیقه محتويات داخل را استريل میکند و زمانی كه استريل شد اگر درب دستگاه باز نشود تا 24 ساعت استريل باقی میماند. به دلیل اينکه اين دستگاه با يک دكمه كارمیکند استفاده از آن بس..

ناموجود