تبدیل توالت فرنگی و صندلی حمام

تبدیل توالت فرنگی و صندلی حمام


نمایش:
مرتب کردن براساس:

تبدیل توالت فرنگی کودک طرح مینی ماوس فرست یرز-The First Years کد 10312

با استفاده از تبدیل توالت فرنگی فرست یرز آموزش قرار گیری در لحظات شخصی نوزاد خود را بهتر و راحت تر نمائید .با استفاده از این تبدیل توالت شما می توانید به کودک خود کمک کنید تا از توالت فرنگی بزرگسالان استفاده نماید . نشیمن این رابط توالت فرنگی نرم بوده و کودک در هنگام استفاده از آن  احساس رضایت و راحتی بیشتری خواهد کرد .ابعاد استاندارد این محصو..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی موزیکال کودک طرح پرنسس فرست یرز The First Years کد 9819

   تبدیل توالت فرنگی کودک فرست یرز؛ وسیله ای کاربردی در آموزش استقلال کودکان در امر دستشویی رفتن.سر لگن کودک فرست یرز به منظور قرار گرفتن بر روي توالت فرنگي بزرگ و تبديل آن به سايز کوچک (قابل استفاده برای کودکان) طراحی شده است.روکش این سرلگن ها از شخصیت های کارتونی کودکان الهام گرفته شده ا..

ناموجود

لگن توالت دوکاره، طرح ماشین فرست یرز The First Years کد 7736

لگن دوکاره ی فرست یرز؛ طرح آتش نشان، قهرمانی در آموزش سیستم توالت فرنگی و دستشویی رفتن به کودکان نوپا. آموزش استفاده از توالت فرنگی به کودکان کار زیادی ندارد، بلکه نیاز به وسیله ی آموزشی مناسب دارد. لگن دوکاره ی کودک فرست یرز به شیوه ای طراحی شده که توجه کودک را جلب می کند و او را ترغیب به استفاده از آن می نماید...

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی نوزاد بی بی جم-BabyJem طرحدار کد 008

برند بی بی جم- BabyJem یکی از تولید کنندگان محصولات سیسمونی نوزاد می باشد . برند ترکیه ای بی بی جم-BabyJem محصولات بسیاری برای سلامت و راحتی مادر و نوزادان تولید می کند.محصولات تولید شده توسط این برند شامل کالای خواب ،محصولات بهداشتی،مراقبتی و پوشاک و ... می شود.برند بی بی جم با توجه به نیاز های کودک از بدو تولد تا 3 سال..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک طرح پو فرست یرز The First Years _ کد 3191 پوه سبز

تبدیل توالت فرنگی کودک فرست یرز؛ وسیله ای کاربردی در آموزش استقلال کودکان در امر دستشویی رفتن.سرلگن کودک فرست یرز به منظور قرار گرفتن بر روي توالت فرنگي بزرگ و تبديل آن به سايز کوچک (قابل استفاده برای کودکان) طراحی شده است.روکش این سرلگن ها از شخصیت های کارتونی کودکان الهام گرفته شده اند.ویژگی های محصول:مناسب برای سنین 18 ماه به بالا دارا..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی دریم بی بی-Dreambaby کد F675

شرکت دریم بی بی-Dreambaby یک شرکت مشهور بین المللی در زمینه ایمنی کودک می باشد که در 100 کشور دنیا قابل تهیه می باشد .محدوده وسیع محصولات این شرکت در راستای کمک به والدین جهت مصون نگه داشتن کودکان از هرگونه خطر که ممکن است آنها را در منزل تهدید نماید .محصولات ایمنی نوزاد دریم بی بی در لیست خرید سیسمونی نوزاد موجب حفظ امنیت کودک و همچ..

ناموجود

لگن آموزشی دستمال دار کودک سامر پسرانه Summer مدل 11436سبز

لگن آموزشی جهت آموزش کودک شما برای استفاده از توالت فرنگی در سنین بالاتر می باشد . برای جلوگیری از فشار آمدن به کمر کودک به دلیل آسیب پذیر بودن کودک در سنین پائین استفاده می شود.  مناسب برای کودکان 18 ماهه تا 5 ساله با حداکثر وزن 23 کیلوگرمسه کاره : تبدیل توالت فرنگی - لگن قصری - پایه ای برای ایستادن ابعاد : 33&ti..

ناموجود

لگن سه کاره موزیکال طرح دیزنی دخترانه فرست یرز The First Years کد 10325

لگن سه کاره ی فرست یرز؛ طرح دخترانه دیزنی، قهرمانی در آموزش سیستم توالت فرنگی و دستشویی رفتن به کودکان نوپا.آموزش استفاده از توالت فرنگی به کودکان کار زیادی ندارد، بلکه نیاز به وسیله ی آموزشی مناسب دارد. لگن سه کاره ی کودک طرح دیزنی فرست یرز به شیوه ای طراحی شده است که توجه کودک را جلب می کند و او را ترغیب به استفاده از ..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک چیکو-Chicco مدل Riduttore

تبدیل توالت فرنگی برای آموزش کودک مورد استفاده قرار می گیرد .  جهت عادت کردن کودک به نشستن بر روی توالت فرنگی،از این رابط استفاده می کنند.این رابط کاملا نرم می باشد و جنس فوم رویی آن از کیفیت بالایی برخوردار می باشد که به مرور زمان از بین نمی رود.اسفنج داخل این تبدیل بسیار نرم و مقاوم می باشد و به مرور زمان حالت ارتجاعی خو..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک طرح میکی موس فرست یرز The First Years _ کد 9907 صورتی با حاشیه سبز روشن

سرلگن کودک فرست یرز به منظور قرار گرفتن بر روي توالت فرنگي بزرگ و تبديل آن به سايز کوچک (قابل استفاده برای کودکان) طراحی شده است. روکش این سرلگن ها از شخصیت های کارتونی کودکان الهام گرفته شده اند تا کودکان به راحتی بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. ویژگی های محصول: مناسب برای سنین 18 ماه به بالا دارای  روکش جداشونده ی آنتی باکتریال..

ناموجود

توالت فرنگی مک بیبی-macbaby مدل موزیکال

آموزش دستشویی رفتن نیازمند زمان است و به همین منظور بایستی گام به گام آن را به کودک آموزش داد. از بهترین روش ها برای مهارت دستشویی رفتن، استفاده از توالت فرنگی می باشد. توالت فرنگی مدل موزیکال از سری محصولات شرکت معتبر "مک بیبی" می باشد که در زمینه سیسمونی توانسته جایگاه ویژه ای را در بازار از آن خود کند. این محصول از پلاستیکی مرغوب و با ..

ناموجود

لگن آموزشی دستمال دار کودک سامر دخترانه Summer مدل 11435صورتی

مناسب برای کودکان 18 ماهه تا 5 ساله با حداکثر وزن 23 کیلوگرمسه کاره : تبدیل توالت فرنگی - لگن قصری - پایه ای برای ایستادن ابعاد : 33×39×24 سانتی متر ..

ناموجود

لگن سه کاره موزیکال طرح دیزنی پسرانه فرست یرز The First Years کد 10326

لگن سه کاره ی فرست یرز؛ طرح پسرانه دیزنی، قهرمانی در آموزش سیستم توالت فرنگی و دستشویی رفتن به کودکان نوپا.آموزش استفاده از توالت فرنگی به کودکان کار زیادی ندارد، بلکه نیاز به وسیله ی آموزشی مناسب دارد. لگن سه کاره ی کودک طرح دیزنی فرست یرز به شیوه ای طراحی شده است که توجه کودک را جلب می کند و او را ترغیب به استفاده از آن می ..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی نوزاد بی بی جم-BabyJem طرحدار کد 064

برند بی بی جم- BabyJem یکی از تولید کنندگان محصولات سیسمونی نوزاد می باشد . برند ترکیه ای بی بی جم-BabyJem محصولات بسیاری برای سلامت و راحتی مادر و نوزادان تولید می کند.محصولات تولید شده توسط این برند شامل کالای خواب ،محصولات بهداشتی،مراقبتی و پوشاک و ... می شود.برند بی بی جم با توجه به نیاز های کودک از بدو تولد تا 3 سال..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک فرست یرز The First Years _ کد 4006 ساده سفید با حاشیه یاسی

The First Years برند مشهور امریکایی در زمینه تولید لوازم نوزاددارای کیفیت بسیار عالیدارای طرح سادهجهت آموزش استفاده از توالتروکش نرمدارای دستگیره نگهدارندهجلوگيري از تماس پوست کودک با توالت فرنگياندازه استاندارد جهت قرار گيري روي دهانه توالت فرنگي..

ناموجود

لگن آموزشی کودک ایرانی برند آذر ساتراپ

آموزش دستشویی رفتن کودکان به طور مستقل دغدغه بسیاری از والدین است که نیازمند زمان لازم می باشد .اکثر کودکان به دلیل آشنا نبودن با این امر در دفعات اول کمی ترس دارند، اما با استفاده از وسایل و لوازم  آموزشی تولید شده دراین زمینه کودک می تواند به مرور و از کمی قبل تر از زمانی که باید تنهایی اقدام به رفتن به دستشویی کند، آموزش ببیند..

ناموجود

لگن موزیکال کودک سامر Summer مدل 11340 آبی

 لگن آموزشی کودک (لگن قصری)مناسب برای کودکان 18 ماهه تا 5 سالهقابلیت تحمل وزن تا 15 کیلوگرمدارای کتاب مصور و رنگارنگ - موزیکال(دارای ملودی منطبق با کتابچه مصور و رنگارنگ کودکانه)دارای پایه‌ای برای ایستادن کودکابعاد 39×43×30 سانتی‌متروزن 1.4 کیلوگرم ..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی پرنسس فرست یرز The First Years _ کد 3390

آموزش توالت رفتن با عروسک های محبوب سرزمین دیزنی دارای صندلی نرم و راحت برای نشستن کودک قابلیت تمیز کردن آسان قابلیت نصب بر روی بیشتر توالت فرنگی های استاندارد دارای دسته ی نرم و آسان مناسب برای سن 18 ماه به بالا ..

ناموجود

لگن آموزشی کودک بی بی جم-BabyJem کد 401

برند بی بی جم- BabyJem یکی از تولید کنندگان محصولات سیسمونی نوزاد می باشد . برند ترکیه ای بی بی جم-BabyJem محصولات بسیاری برای سلامت و راحتی مادر و نوزادان تولید می کند.محصولات تولید شده توسط این برند شامل کالای خواب ،محصولات بهداشتی،مراقبتی و پوشاک و ... می شود.برند بی بی جم با توجه به نیاز های کودک از بدو تولد تا 3 سال..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک طرح میکی موس فرست یرز The First Years _ کد9910 میکی موس سفید با حاشیه صورتی

تبدیل توالت فرنگی کودک فرست یرز؛ وسیله ای کاربردی در آموزش استقلال کودکان در امر دستشویی رفتن.سر لگن کودک فرست یرز به منظور قرار گرفتن بر روي توالت فرنگي بزرگ و تبديل آن به سايز کوچک (قابل استفاده برای کودکان) طراحی شده است.روکش این سرلگن ها از شخصیت های کارتونی کودکان الهام گرفته شده است.ویژگی های محصول:مناسب برای سنین 18 ماه به بال..

ناموجود

لگن سه کاره موزیکال طرح دیزنی فرست یرز The First Years کد 9940

آموزش استفاده از توالت فرنگی برای کودکان با لگن سه کاره موزیکال فرست یرزآموزش استفاده از توالت فرنگی به کودکان کار زیادی ندارد، بلکه نیاز به وسیله ی آموزشی مناسب دارد. لگن سه کاره ی کودک طرح میکی ماوس فرست یرز به شیوه ای طراحی شده که توجه کودک را جلب می کند و او را ترغیب به استفاده از آن می نماید. این سیستم ابتدا یک لگن مستقل با حلقه فومی..

ناموجود

توالت فرنگی کودک بی بی جم-BabyJem مدل ماشین

آموزش دستشویی رفتن کودکان به طور مستقل دغدغه بسیاری از والدین است که نیازمند زمان لازم می باشد . اکثر کودکان به دلیل آشنا نبودن با این امر در دفعات اول کمی ترس دارند، اما با استفاده از وسایل و لوازم  آموزشی تولید شده دراین زمینه کودک می تواند به مرور و از کمی قبل تر از زمانی که باید تنهایی اقدام به رفتن به دستشویی کند، آموزش ببیند.برند بی..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی نوزاد بی بی جم-BabyJem ساده

تبدیل توالت فرنگی نوزاد بی بی جم-BabyJem ساخته شده از اسفنج نرم می باشد که به مرور زمان حالت اسفنجی  خود را از دست نخواهد داد و نشیمن گاه کودک همیشه نرم و راحت است .همچنین پوسته روی اسفنج این رابط ها از جنس فوم مرغوب می باشد که در دراز مدت ترک نخورده و زبر نمی شود .این تبدیل ها مناسب و استاندارد برای سنین 18 تا 36 ماه می باشد و دار..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی فرست یرز The First Years _ کد 7193 ماشین مشکی با حاشیه آبی

دارای صندلی نرم و راحت برای نشستن کودک قابلیت تمیز کردن آسان قابلیت نصب بر روی بیشتر توالت فرنگی های استاندارد دارای دسته ی نرم و آسان جهت حمل طراحی ایمن جهت نشستن کودک مناسب برای سن 18 ماه به بالا ..

ناموجود