تبدیل توالت فرنگی و صندلی حمام

تبدیل توالت فرنگی و صندلی حمام


نمایش:
مرتب کردن براساس:

لگن آموزشی دستمال دار کودک سامر پسرانه Summer مدل 11430سبز

لگن آموزشی جهت آموزش کودک شما برای استفاده از توالت فرنگی در سنین بالاتر می باشد . برای جلوگیری از فشار آمدن به کمر کودک به دلیل آسیب پذیر بودن کودک در سنین پائین استفاده می شود.مناسب برای کودکان 18 ماهه تا 5 ساله با حداکثر وزن 23 کیلوگرمسه کاره : تب..

245,000تومان 218,000تومان

لگن آموزشی دستمال دار کودک سامر دخترانه Summer مدل 11430صورتی

مناسب برای کودکان 18 ماهه تا 5 ساله با حداکثر وزن 23 کیلوگرمسه کاره : تبدیل توالت فرنگی - لگن قصری - پایه ای برای ایستادن ابعاد : 33×39×24 سانتی متر..

245,000تومان 218,000تومان

لگن موزیکال کودک سامر Summer مدل 11340 آبی

 لگن آموزشی کودک (لگن قصری) مناسب برای کودکان 18 ماهه تا 5 ساله قابلیت تحمل وزن تا 15 کیلوگرم دارای کتاب مصور و رنگارنگ - موزیکال(دارای ملودی منطبق با کتابچه مصور و رنگارنگ کودکانه) دارای پایه‌ای برای ایستادن کودک ابعاد 39×43×30 سانتی‌متر وز..

240,000تومان 210,000تومان

لگن سه کاره موزیکال طرح دیزنی دخترانه فرست یرز The First Years کد 10325

لگن سه کاره ی فرست یرز؛ طرح دخترانه دیزنی، قهرمانی در آموزش سیستم توالت فرنگی و دستشویی رفتن به کودکان نوپا.آموزش استفاده از توالت فرنگی به کودکان کار زیادی ندارد، بلکه نیاز به وسیله ی آموزشی مناسب دارد. لگن سه کاره ی کودک..

286,000تومان

لگن توالت دوکاره موزیکال، طرح ماشین فرست یرز The First Years کد 7736

لگن دوکاره ی فرست یرز؛ طرح آتش نشان، قهرمانی در آموزش سیستم توالت فرنگی و دستشویی رفتن به کودکان نوپا. آموزش استفاده از توالت فرنگی به کودکان کار زیادی ندارد، بلکه نیاز به وسیله ی آموزشی مناسب دارد. لگن دوکاره ی کودک ف..

245,000تومان

تبدیل توالت فرنگی کودک طرح میکی موس فرست یرز The First Years _ کد 9907 صورتی با حاشیه سبز روشن

سرلگن کودک فرست یرز به منظور قرار گرفتن بر روي توالت فرنگي بزرگ و تبديل آن به سايز کوچک (قابل استفاده برای کودکان) طراحی شده است. روکش این سرلگن ها از شخصیت های کارتونی کودکان الهام گرفته شده اند تا کودکان به راحتی بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. ..

65,000تومان

تبديل توالت فرنگي فرست یرز The First Years _ کد 7193 ماشین مشکی با حاشیه آبی

دارای صندلی نرم و راحت برای نشستن کودک قابلیت تمیز کردن آسان قابلیت نصب بر روی بیشتر توالت فرنگی های استاندارد دارای دسته ی نرم و آسان جهت حمل طراحی ایمن جهت نشستن کودک مناسب برای سن 18 ماه به بالا ..

62,000تومان

تبدیل توالت فرنگی پرنسس فرست یرز The First Years _ کد 3390 سفید با حاشیه صورتی

آموزش توالت رفتن با عروسک های محبوب سرزمین دیزنی دارای صندلی نرم و راحت برای نشستن کودک قابلیت تمیز کردن آسان قابلیت نصب بر روی بیشتر توالت فرنگی های استاندارد دارای دسته ی نرم و آسان مناسب برای سن 18 ماه به بالا ..

60,000تومان

لگن سه کاره موزیکال طرح دیزنی فرست یرز The First Years کد 9940

آموزش استفاده از توالت فرنگی برای کودکان با لگن سه کاره موزیکال فرست یرزآموزش استفاده از توالت فرنگی به کودکان کار زیادی ندارد، بلکه نیاز به وسیله ی آموزشی مناسب دارد. لگن سه کاره ی کودک طرح میکی ماوس فرست یرز به شیوه ای طراحی شده که توجه کودک ر..

286,000تومان

تبدیل توالت فرنگی نوزاد بی بی جم-BabyJem طرحدار کد 008

برند بی بی جم- BabyJem یکی از تولید کنندگان محصولات سیسمونی نوزاد می باشد . برند ترکیه ای بی بی جم-BabyJem محصولات بسیاری برای سلامت و راحتی مادر و نوزادان تولید می کند.محصولات تولید شده توسط این برند شامل کالای خواب ،محصولات ..

50,000تومان 30,000تومان

لگن آموزشی کودک بی بی جم-BabyJem کد 401

برند بی بی جم- BabyJem یکی از تولید کنندگان محصولات سیسمونی نوزاد می باشد . برند ترکیه ای بی بی جم-BabyJem محصولات بسیاری برای سلامت و راحتی مادر و نوزادان تولید می کند.محصولات تولید شده توسط این برند شامل کالای خواب ،محصولات ..

37,000تومان 26,000تومان

تبدیل توالت فرنگی نوزاد بی بی جم-BabyJem طرحدار کد 064

برند بی بی جم- BabyJem یکی از تولید کنندگان محصولات سیسمونی نوزاد می باشد . برند ترکیه ای بی بی جم-BabyJem محصولات بسیاری برای سلامت و راحتی مادر و نوزادان تولید می کند.محصولات تولید شده توسط این برند شامل کالای خواب ،محصولات بهدا..

50,000تومان 42,000تومان

لگن سه کاره موزیکال طرح دیزنی پسرانه فرست یرز The First Years کد 10326

لگن سه کاره ی فرست یرز؛ طرح پسرانه دیزنی، قهرمانی در آموزش سیستم توالت فرنگی و دستشویی رفتن به کودکان نوپا.آموزش استفاده از توالت فرنگی به کودکان کار زیادی ندارد، بلکه نیاز به وسیله ی آموزشی مناسب دارد. لگن سه کاره ی کودک طرح د..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک فرست یرز The First Years _ کد 4006 ساده سفید با حاشیه یاسی

The First Years برند مشهور امریکایی در زمینه تولید لوازم نوزاددارای کیفیت بسیار عالیدارای طرح سادهجهت آموزش استفاده از توالتروکش نرمدارای دستگیره نگهدارندهجلوگيري از تماس پوست کودک با توالت فرنگياندازه استاندارد جهت قرار گيري روي دهانه توالت فرنگي..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک طرح میکی موس فرست یرز The First Years _ کد9910 میکی موس سفید با حاشیه صورتی

تبدیل توالت فرنگی کودک فرست یرز؛ وسیله ای کاربردی در آموزش استقلال کودکان در امر دستشویی رفتن.سر لگن کودک فرست یرز به منظور قرار گرفتن بر روي توالت فرنگي بزرگ و تبديل آن به سايز کوچک (قابل استفاده برای کودکان) طراحی شده است.روکش این سر..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی نوزاد بی بی جم-BabyJem ساده

تبدیل توالت فرنگی نوزاد بی بی جم-BabyJem ساخته شده از اسفنج نرم می باشد که به مرور زمان حالت اسفنجی  خود را از دست نخواهد داد و نشیمن گاه کودک همیشه نرم و راحت است .همچنین پوسته روی اسفنج این رابط ها از جنس فوم مرغوب می باشد که در دراز مدت ترک..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک طرح مینی ماوس فرست یرز-The First Years کد 10312

با استفاده از تبدیل توالت فرنگی فرست یرز آموزش قرار گیری در لحظات شخصی نوزاد خود را بهتر و راحت تر نمائید .با استفاده از این تبدیل توالت شما می توانید به کودک خود کمک کنید تا از توالت فرنگی بزرگسالان استفاده نماید . نشیمن این رابط توالت فرنگی نرم بود..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی موزیکال کودک طرح پرنسس فرست یرز The First Years کد 9819

   تبدیل توالت فرنگی کودک فرست یرز؛ وسیله ای کاربردی در آموزش استقلال کودکان در امر دستشویی رفتن.سر لگن کودک فرست یرز به منظور قرار گرفتن بر روي توالت فرنگي بزرگ و تبديل آن به سايز کوچک (قابل اس..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک طرح پو فرست یرز The First Years _ کد 3191 پوه سبز

تبدیل توالت فرنگی کودک فرست یرز؛ وسیله ای کاربردی در آموزش استقلال کودکان در امر دستشویی رفتن.سرلگن کودک فرست یرز به منظور قرار گرفتن بر روي توالت فرنگي بزرگ و تبديل آن به سايز کوچک (قابل استفاده برای کودکان) طراحی شده است.روکش این سرلگن ها از ش..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی دریم بی بی-Dreambaby کد F675

شرکت دریم بی بی-Dreambaby یک شرکت مشهور بین المللی در زمینه ایمنی کودک می باشد که در 100 کشور دنیا قابل تهیه می باشد .محدوده وسیع محصولات این شرکت در راستای کمک به والدین جهت مصون نگه داشتن کودکان از هرگونه خطر که ممکن است آنها را در منزل تهدید نماید..

ناموجود

تبدیل توالت فرنگی کودک چیکو-Chicco مدل Riduttore

تبدیل توالت فرنگی برای آموزش کودک مورد استفاده قرار می گیرد .  جهت عادت کردن کودک به نشستن بر روی توالت فرنگی،از این رابط استفاده می کنند.این رابط کاملا نرم می باشد و جنس فوم رویی آن از کیفیت بالایی برخوردار می باشد که به مرور ز..

ناموجود