تشک بازی کودک

تشک بازی کودک


نمایش:
مرتب کردن براساس:

تشک بازی نوزاد تی تی مدل زرافه

تشک بازی تی تی یک محصول ایرانی می باشد که با داشتن کیفیت بالا در کنار محصولات خارجی قرار می گیرد.تشک بازی تی تی مدل زرافه دارای دو ستون به صورت ضربدری و یک تشک ضد تعریق و حساسیت می باشد که با استفاده از بند هایی که در چهار گوشه آن می توان، تشک را به تشک گارددار تبدیل نمود.همچنین این تشک با داشتن پارچه ی ضد حساسیت و بالش که از همان جنس است، ..

ناموجود

تشک بازی نوزاد اسکیپ هاپ SkipHop

تشک بازی نوزاد برند اسکیپ هاپ SkipHop مدل TreeTop Friends قابل استفاده از بدو تولد تا شش ماهگی ، با 5 آویز اسباب بازی مختلف که هرکدام ویژگی های توسعه ای مخصوص به خود را دارند ،تشک با بافت های رنگی و صدای جغجغه ای و آینه ی پلاستیکی ایمن موجب بازی و سرگرمی هرچه بیشتر نوزاد شده وهم چنین جنس پنبه ای تشک از عرق کردن نوزاد هنگام استراحت بر روی ان جلو..

ناموجود

تشک بازی نوزاد تی تی مدل خرس

تشک بازی تی تی یک محصول ایرانی می باشد که با داشتن کیفیت بالا در کنار محصولات خارجی قرار می گیرد.تشک بازی تی تی مدل خرس دارای دو ستون به صورت ضربدری و یک تشک ضد تعریق و حساسیت می باشد که با استفاده از بند هایی که در چهار گوشه آن می توان، تشک را به تشک گارددار تبدیل نمود.همچنین این تشک با داشتن پارچه ی ضد حساسیت و بالش که از همان جنس است، خو..

ناموجود

تشک بازی ماستلا mustela _ پروانه بنفش خال خال

تشک طرح پروانه ای با طراحی منحصر بفرد و پارک مانند برای بازی و سرگرمی کودکدارا بودن سطح پارچه ای نرم و مخملی مناسب برای حس های ظریف و لطیف نوزادان محرک حواس بینائی و لامسه کودک دارای 4 عروسک شامل‏:‏ خوشید زرد، لاک پشت قرمز، پروانه سبز و زنبور زرد جهت آشنایی و تشخیص رنگ ها امکان جداسازی آویزهای بالا و سقف قوسی شکل ابزاری مناسب..

ناموجود

تشک بازی نوزاد تی تی مدل کیتی

تشک بازی تی تی یک محصول ایرانی می باشد که با داشتن کیفیت بالا در کنار محصولات خارجی قرار می گیرد.تشک بازی تی تی مدل کیتی دارای دو ستون به صورت ضربدری و یک تشک ضد تعریق و حساسیت می باشد که با استفاده از بند هایی که در چهار گوشه آن می توان، تشک را به تشک گارددار تبدیل نمود.همچنین این تشک با داشتن پارچه ی ضد حساسیت و بالش که از همان جنس است، خ..

ناموجود

تشک بازی نوزاد موزیکال فرست یرز The First Years _ کد 1962 پوه

دارای تشک متحرک و پخش موزیک زیبااز جنس پارچه نرم و لطیف تشک با رنگ های زیبا و جذاب دارای عروسک با شخصیت های دوست داشتنی دارای بالشتک نوزاد دارای یک عدد عروسک آینه ای دارای یک عدد عروسک مناسب دندان درآوردن قابلیت شستشوی تشک و تمیز کردن آسان مناسب نوزاد از بدو تولد  ..

ناموجود

تشک بازی سه حالته لامیز-Lamaze

برند لامیز-Lamaze سال های سال است که در زمینه تولید اسباب بازی و عروسک های نوزاد فعالیت می کند و می توان از آن به عنوان یکی از موفق ترین و بهترین برند های این حوزه اشاره کرد.طراحی محصولات این برند تحت نظر کارشناسان و متخصصین رشد کودک انجام شده و موجب تسریع و بهبود در رشد کودک می شود .تشک بازی و پارک بازی یکی از محصولات لیست سیسمونی نوزاد می..

ناموجود