تصویری

تصویری


نمایش:
مرتب کردن براساس:

دوربین تصویری کنترل کودک چیکو Essential Digital Video مدل 1640

مانیتور کنترل اتاق کودک چیکو، محصولی بی نظیر برای افزایش آرامش و امنیت مادر و کودک می باشد. با توجه به کارایی و قابلیت های بالای این نمایشگر، تصویر کودکدلبندتان را در هر زمان و مکانی به راحتی می توانید ملاحظه نمایید و حتی صدایش را در تمام ساعات روز بشنوید.دارای قابلیت عکاسی و فیلمبرداری می باشد و به علت چراغ در هنگام شب امکان نمایش تصویر به..

ناموجود

مانیتور و پیجر the first years کد 7581

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد : دارای برد مفید 300 متر بدون نویز  دارای صفحه نمایش رنگی و وضوح بالا دوربین 360 درجه ، زوم و دید در شب قابلیت واکی تاکی (انتقال صدا به صورت دو طرفه) قابلیت نمایش تاریخ ، ساعت و دما با استفاده از این محصول م..

ناموجود

پیجر تصویری کودک آلکاتل مدل Baby Link 700

 نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :مراقبت از فرزندان آن‌قدر مسئولیت سنگینی به دنبال دارد که فکر آن یک لحظه هم شما را رها نمی‌کند؛ یک لحظه حتی در خواب! حالا اگر محل خواب کودکتان از اتاق شما دور باشد، این موضوع پررنگ‌تر هم می‌شود. همین فکر و خیالات و دغ..

ناموجود

دوربین و مانیتور کنترل اتاق کودک اونت-Avent مدل SCD610

مانیتور تصویری اونت، محصولی بی نظیر برای افزایش آرامش و امنیت مادر و کودک می باشد. با توجه به کارایی و قابلیت های بالای این نمایشگر، تصویر کودکدلبندتان را در هر زمان و مکانی به راحتی می توانید ملاحظه نمایید.و حتی در هنگام شب امکان نمایش تصویر به صورت واضح را برای شما مقدور می سازد.می توانید فرزند خود را تا مسافت 150 متر دورتر از فضای منزلتا..

ناموجود

دوربین کنترل اتاق کودک اونت-Avent مدل SCD603

حس مادرانه و علاقه شدید به فرزند والدین را حتی در زمان خواب نیز راحت نمی گذارد ، البته که با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از نگرانی های والدین از بین رفته و مراقبت از فرزند بسیار آسان شده است .با استفاده از دوربین و پیجر تصویری اونت شما می توانید در هر لحظه از شرایط نوزادتان در اتاق خوابش با خبر باشید و در صورت نیاز به حضور شما در اتاق و پیش نوزادتان..

ناموجود