دراور


نمایش:
مرتب کردن براساس:

دراور آینه دار نوزاد و نوجوان آپادانا مدل روژین

صنایع چوبی آپادانا فعالیت خود را از سال 1382 در کارخانه ای واقع در منطقه ماهدشت کرج با تولید مبلمان اداری و خانگی آغاز نمود. به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خویش را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه نموده و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد.محصولی که مشاهده می نمایید، سرویس خواب ن..

12,610,000تومان

دراور و میز آرایش کودک و نوجوان آمیساچوب مدل مونیکا

شرکت صنعتی آمیسا چوب همواره در نظر دارد با ارائه طرح های خاص و منحصر به فرد، محصولات خود را با توجه به گستردگی فرهنگ و سبک زندگی برای تمامی سلیقه ها و با درنظر گرفتن کیفیت بالا تولید کند.دراور کودک و نوجوان آمیسا مدل مونیکا دارای ترکیب رنگی شاد و جذاب بوده که جلوه خاصی به دیزاین اتاق خواب می بخشد. دارور مونیکا دارای سه عدد کشو مستطیل شکل و..

44,400,000تومان 39,500,000تومان

دراور هشت کشو کودک آمیساچوب مدل ایکیا

جنس دراور هشت کشو کودک آمیساچوب مدل ایکیا ترکیب چوب و ام دی اف درجه یک با پوشش رنگ پلی اورتان بوده و توسط بهترین نجاران و طراحان تولید شده است.این دراور در رنگ بندی های متنوع طراحی شده که از طریق گزینه ها و شماره تماس های مربوطه می توانید رنگ مورد نظر خود را سفارش دهید. از این رو به راحتی با سایر وسایل سیسمونی و تخت و ..

34,500,000تومان 27,800,000تومان

دراور نوزاد و نوجوان آپادانا مدل لیوا

صنایع چوبی آپادانا فعالیت خود را از سال 1382 در کارخانه ای واقع در منطقه ماهدشت کرج با تولید مبلمان اداری و خانگی آغاز نمود. به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خویش را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه نموده و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد.از محبوب ترین سرویس خواب های آپادانا، مدل لیو..

8,910,000تومان

رگال چوبی کودک آمیساچوب مدل لیبرا

قفسه یا رگال لباس کودک جایگاه مناسبی برای نظم و ساماندهی به لباس های کودک بوده، و از جمله وسایل کاربردی اتاق خواب کودک به حساب می آید.رگال چوبی کودک آمیساچوب مدل آرسینا حاصل تلفیق کارایی و زیبایی می باشد و توسط گروه تولیدی آمیساچوب تولید می شود.لازم به ذکر است چوب استفاده شده در این رگال، سوپر راش گرجستان با رنگ طبیعی و فاقد مواد شیمیا..

12,800,000تومان 11,600,000تومان

دراور نوجوان و جوان آپادانا مدل کشتی

صنایع چوبی آپادانا فعالیت خود را از سال 1382 در کارخانه ای واقع در منطقه ماهدشت کرج با تولید مبلمان اداری و خانگی آغاز نمود. به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خویش را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه نموده و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد.محصولی که مشاهده می نمایید، سرویس خواب ن..

9,300,000تومان

دراور و میز تعویض پوشک نوزاد آمیسا مدل اهورا

 داشتن فضایی برای تعویض پوشک نوزاد یکی از مهم ترین مسائل برای مادران است. میز تعویض پوشک نوزاد یکی از وسایل بسیار کاربردی در این زمینه می باشد که می تواند به والدین کمک شایانی کند. اما امروزه با توجه به فضاهای محدود در خانه ها امکان تهیه تمامی اقلام سرویس خواب نوزاد در لیست سیسمونی بسیار سخت شده است. از این رو شرکت تولیدی آمیساچوب با طراحی تلف..

31,900,000تومان 25,400,000تومان

دراور نوزاد آمیساچوب مدل ایکیا

دراور 3 کشو نوزاد آمیساچوب مدل ایکیا ست تخت خواب ایکیا بوده و در رنگ بندی های متنوع تولید می شود.جنس دراور نوزاد آمیسا مدل ایکیا ترکیب چوب راش و ام دی اف درجه یک با پوشش رنگ پلی اورتان می باشد. تمامی ریل ها و لولاهای استفاده شده در این دراور آرام بند و با بالاترین کیفیت می باشد.ابعاد دراور نوزاد ایکیا 80*45*90 سانتی متر می باشد.این..

22,800,000تومان 19,600,000تومان

تخت و دراور نوزاد تمام چوب آمیسا مدل سالینا

یکی از بهترین سرویس خواب ها برای اتاق خواب نوزاد سرویس تخت و کمد چوبی بوده که علاوه بر زیبایی و مقاوت بالا، هیچ گونه ضرری برای کودک نخواهد داشت.گروه تولیدی آمیساچوب اکثر سرویس خواب های نوزاد و نوجوان را با چوب سوپر راش گرجستان و پوشش رنگ پلی اورتان که از بهترین متریال در تولیدات بوده ساتفاده می کند. لازم به ذکر است این برند نام آشنا امکان سفارش..

54,700,000تومان 47,800,000تومان

دراور باکس کودک کلبه آمیساچوب مدل بی بی هاوس

دراور باکس کودک کلبه آمیساچوب مدل بی بی هاوس یک کار تلفیقی از گروه تولیدی آمیساچوب بوده که با طراحی کلبه بی نظیری که دارد با کلیه سرویس خواب های کودک کلبه ست می شود.جنس دراور باکس کودک کلبه آمیساچوب مدل بی بی هاوس چوب سوپر راش و ام دی اف واناچایی با پوشش رنگ ضد حساسیت و درجه یک می باشد.دراور باکس کودک کلبه آمیساچوب مدل بی بی هاوس درای کشوها..

31,200,000تومان 27,500,000تومان

رگال لباس کودک آمیساچوب مدل سالیوان

رگال چوبی کودک آمیساچوب مدل سالیوان حاصل تلفیق کارایی و زیبایی بوده که توسط گروه تولیدی آمیساچوب تولید می شود.لازم به ذکر است چوب استفاده شده در این رگال، سوپر راش گرجستان با رنگ طبیعی و فاقد مواد شیمیایی می باشد.رگال لباس کودک آمیساچوب مدل سالیوان ست سرویس خواب چوبی نوزاد آمیساچوب مدل سالیوان بوده و به زیبایی و تکامل این سرویس خواب نوزاد ا..

13,500,000تومان 12,200,000تومان

دراور سایز بزرگ چوبی کودک آمیساچوب مدل کارامل

دراور شش کشو چوبی کودک آمیساچوب مدل کارامل ترکیب چوب راش و ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان می باشد.تمامی ریل ها و لولای استفاده شده در دراور سایز بزرگ چوبی کودک آمیساچوب مدل کارامل آرام بند بوده و با بالاترین کیفیت متریال ساخته می شود.این دراور چوبی کودک ست سرویس خواب نوزاد آمیساچوب مدل کارامل بوده و با توجه به طراحی ساده وشی..

33,000,000تومان 27,800,000تومان

دراور نوزاد آمیساچوب مدل ایساتیس رنگ سفید

با توجه به فراوانی لباس ها و وسایل نوزاد تازه متولد شده وجود دراور در سرویس خواب نوزاد ضروری می باشد. جنس دارور نوزاد ایساتیس ترکیب چوب و ام دی اف درجه یک با پوشش رنگ پلی اورتان بوده و توسط بهترین نجاران و طراحان تولید شده است. رنگ سفید و طرح چوبی  که برای این دراور در نظر گرفته شده علاوه بر اینکه به زیبایی محصول افزوده به راحتی ..

31,000,000تومان 20,500,000تومان

دراور آینه دار کودک و نوجوان آمیساچوب مدل سورنا

همانطور که می دانید یکی از ملزومات دکوراسیون اتاق خواب، سرویس خوابی جذاب با چیدمان مناسب می باشد. به طور کلی سرویس خواب با رنگ سفید و طرحی ساده و شکیل برای اکثر اتاق خواب ها مناسب بوده و همیشه روی بورس و همه پسند می باشد.شرکت تولیدی آمیساچوب با تولید سرویس خواب های متنوع با بهترین کیفیت، همواره در صدر برند های ایرانی قرار داشته و صاحب..

28,100,000تومان 23,500,000تومان

دراور با قاب آینه آمیساچوب مدل سوفیا

همانطور که می دانید یکی از ملزومات دکوراسیون اتاق خواب، سرویس خوابی جذاب با چیدمان مناسب می باشد. به طور کلی سرویس خواب و تخت و کمد هایی با رنگ سفید و طرحی ساده و شکیل برای اکثر اتاق خواب ها مناسب بوده و همیشه روی بورس و همه پسند می باشد.دراور با قاب آینه آمیساچوب مدل سوفیا با رنگ سفید زیبا و طراحی بی نظیری که دارد شما را از خرید میز آرایش بی ن..

29,200,000تومان 23,700,000تومان

تخت و دراور نوزاد آمیساچوب مدل دلانا

تخت و دراور نوزاد آمیساچوب مدل دلانا با طراحی شکیل و همه پسند خود، نمای  تازه ای به اتاق خواب نوازد می بخشد.جنس تخت و دراور نوزاد آمیساچوب مدل دلانا ترکیب چوب و ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان بوده که با بالاترین کیفیت و توسط بهترین طراحان ایرانی تولید می شود.تخت خواب نوزادی دلانا دارای کفی قابل تنظیم ارتفاع می باشد...

59,500,000تومان 54,200,000تومان

دراور نوزاد آمیساچوب مدل ایساتیس رنگ سبز

با توجه به فراوانی لباس ها و وسایل نوزاد تازه متولد شده وجود دراور در سرویس خواب نوزاد ضروری می باشد. جنس دارور نوزاد ایساتیس ترکیب چوب و ام دی اف درجه یک با پوشش رنگ پلی اورتان بوده و توسط بهترین نجاران و طراحان تولید شده است. همانطور که در مقاله رنگ شناسی گفته شده، رنگ سبز دراور ایساتیس سبب انتقال انرژی و شادابی، طراوت در کودک و..

31,000,000تومان 20,500,000تومان

دراور با قاب آینه آمیساچوب مدل چوبین

به طور کلی ترکیب دراور با آینه ایده ای جذاب و پر طرفدار بوده کهبا توجه به محدودیت های فضا امروزه جایگزین مناسبی برای میز آرایش و توالت می باشد.شرکت تولیدی آمیساچوب با تولید سرویس خواب های متنوع با بهترین کیفیت، همواره در صدر برند های ایرانی قرار داشته و صاحب نام در زمینه تولیدات محصولات چوبی و پوشش رنگ است. این برند ایرانی مدل  و طرح های ت..

22,700,000تومان 19,400,000تومان

دراور نوزاد آمیساچوب مدل ایساتیس رنگ چوب

با توجه به فراوانی لباس ها و وسایل نوزاد تازه متولد شده وجود دراور در سرویس خواب نوزاد ضروری می باشد. جنس دارور نوزاد ایساتیس ترکیب چوب و ام دی اف درجه یک با پوشش رنگ پلی اورتان بوده و توسط بهترین نجاران و طراحان تولید شده است. رنگ چوبی که برای دراور نوزاد ایساتیس در نظر گرفته شده سبب جلوه بیشتر اتاق خواب کودک شده و به راحتی با س..

31,000,000تومان 21,500,000تومان

دراور نوزاد و نوجوان آپادانا مدل دلاریس

گروه تولیدی آپادانا با بهره گیری از فناوری و ماشین آلات مدرن اروپا روز به روز کیفیت و تنوع محصولات خود را ارتقا داده و همواره روند صعودی را طی کرده است. صنایع چوبی آپادانا با جذب متخصصین و طراحان ماهر توانسته است بهترین محصولات را مطابق با سلیقه مشتری تولید کند. آپادانا از سال 1382 فعالیت خود را در کارخانه ای واقع در منطقه ماهدشت کرج با تولید مبلم..

8,670,000تومان

دراور نوزاد آمیساچوب مدل ایساتیس رنگ صورتی

با توجه به فراوانی لباس ها و وسایل نوزاد تازه متولد شده وجود دراور در سرویس خواب نوزاد ضروری می باشد. جنس دارور نوزاد ایساتیس ترکیب چوب و ام دی اف درجه یک با پوشش رنگ پلی اورتان بوده و توسط بهترین نجاران و طراحان تولید شده است. رنگ صورتی و طرح چوبی  که برای این دراور در نظر گرفته شده رنگی لطیف و دخترانه می باشد. همچنین سبب جلوه ب..

31,000,000تومان 20,500,000تومان

دراور نوزاد آمیساچوب مدل ایساتیس رنگ طوسی

با توجه به فراوانی لباس ها و وسایل نوزاد تازه متولد شده وجود دراور در سرویس خواب نوزاد ضروری می باشد. جنس دارور نوزاد ایساتیس ترکیب چوب و ام دی اف درجه یک با پوشش رنگ پلی اورتان بوده و توسط بهترین نجاران و طراحان تولید شده است. رنگ طوسی و طرح چوبی  که برای این دراور در نظر گرفته شده، رنگی اسپرت بوده و مناسب اتاق خواب نوزاد دختر و..

31,000,000تومان 21,500,000تومان

تخت و دراور نوزاد آمیساچوب مدل سلینو

تخت و دراور نوزاد آمیساچوب مدل سلینو با طراحی شکیل و همه پسند خود، نمای  تازه ای به اتاق خواب نوازد می بخشد. جنس این تخت و دراور نوزاد آمیساچوب ترکیب چوب و  ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان می باشد  و با بالاترین کیفیت و توسط بهترین طراحان ایرانی تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.تخت خواب نوزادی سلینو دارای کفی قابل تنظ..

47,100,000تومان 42,100,000تومان

دراور باکس نظم دهنده اتاق کودک آمیسا مدل مارسلا

ویترین و باکس های زمینی اتاق خواب کودک یکی از وسایل کاربردی برای دیزایین اتاق خواب نوزاد بوده و جایگاه مناسبی برای سامان دهی به وسایل کودک می باشد. همچنین کودکان با مشاهده عروسک ها و اسباب بازی های خود در جایگاه مناسب و زیبا، انگیزه و روحیه بیشتری خواهند گرفت.دراور باکس چوبی نظم دهنده اتاق کودک آمیساچوب مدل مارسلا از الیاف طبیعی چوب راش و ..

26,500,000تومان 21,500,000تومان