دستمال مرطوب و کاغذی

دستمال مرطوب و کاغذی


نمایش:
مرتب کردن براساس:

دستمال تمیزکننده مرطوب 72 عددی چیکو CHICCO

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :دستمال   چیکو CHICCO  شرکت چیکو ایتالیا با داشتن بیش از 50سال تجربه در سیسمونی نوزاد  از شناخته شده ترین برندهای جهان بوده است.  دارای بافتی نرم و مرطوب مناسب برای لطافت پوست کودک حاوی گیاه آلووئر..

ناموجود

دستمال مرطوب 80 برگی بی بی سیل Babisil کد 4309

برند بی بی سیل-Babisil توسط یک تیم متشکل از متخصصین تولید و والدینی که زمان خود را وقف تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مناسب جهت کوچولو ها به وجود آمده است .این شرکت متکی بر تولید محصولاتی با طراحی خلاقانه و نوآورانه  جهت کمک به رشد نوزادان و فراهم آوردن شرایطی راحت تر برای والدین می باشد.این برند با تحقیق و جستجو جهت پیدا کردن مشکلات..

ناموجود

دستمال مرطوب 80 برگی بی بی سیل Babisil کد 4309

برند بی بی سیل-Babisil توسط یک تیم متشکل از متخصصین تولید و والدینی که زمان خود را وقف تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مناسب جهت کوچولو ها به وجود آمده است .این شرکت متکی بر تولید محصولاتی با طراحی خلاقانه و نوآورانه  جهت کمک به رشد نوزادان و فراهم آوردن شرایطی راحت تر برای والدین می باشد.این برند با تحقیق و جستجو جهت پیدا کرد..

ناموجود

دستمال مرطوب 56 عددی هیپ-Hipp

دستمال مرطوب برند هیپ-Hipp حاوی کرم شستشو با عصاره بادام می باشد . از این دستمال مرطوب برای تمیز کردن دست و صورت نیز می توان استفاده کرد به دلیل اینکه پوست را چسبندهنمی کند .با توجه به لطافت و نرمی این دستمال ها می توان از بدو تولد با کمک آنها پوست حساس نوزاد را تمیز نگه داشت .به دلیل وجود عصاره بادام در این دستمال ها و همچنین عدم وجود ..

ناموجود

دستمال مرطوب 72 عددی بی بی کوکول Babycoccole

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :دستمال بیبی کوکول babycoccole   این محصولات تحت نظارت وزارت بهداشت ایتالیا و مورد تایید وزارت بهداشت ایران هستند و توسط یکی از معتبر ترین دانشگاه های ایتالیا (Pavia) مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته اند.دستمال های نرم پارچه ای و غیره پارچه..

ناموجود

دستمال مرطوب 56 عددی درب دار پریما-Prima

دستمال مرطوب 56 عددی درب دار پمپرز پریما ساخت کشور ترکیه بوده و از برند های قدیمی  می باشد که بصورت تخصصی فقط در حوضه تولید وسایل بهداشتی نوزاد از قبیل دستمال مرطوب , پوشک و ... فعال میباشد که تمامی مواد بکار رفته در محصولات این برند از مواد اولیه باکیفیت و طبیعی می باشد که فاقد حساسیت و ضد آلرژی می باشند. دستمال مرطوب یکی از وسایل بهداشتی اس..

ناموجود