شیشه شوی

شیشه شوی


نمایش:
مرتب کردن براساس:

برس شیشه شوی بی بی جم BabyJem

تمیز و پاکیزه بودن شیشه شیر و ظرف های مورد استفاده کودکان بسیار حایز اهمیت بوده زیرا وابسته به سلامتی کودک است.برس شیشه شوی وسیله ای لازم و ضروری در محیط خانه می باشد بخصوص برای خانواده هایی که دارای فرزند کوچک و شیر خواره هستند.برس شیشه شوی بی بی جم BabyJem دارای سری ابری نرم و لطیف است و هر نوع شیشه و بطری شیر را به راحتی تمیز می کند..

150,000تومان 132,000تومان

برس شیشه شوی فرست یرز-The First Years کد 1108

 برس شیشه شوی فرست یرز-The First Years با طراحی مناسب تمیز کردن شیشه و سرشیشه جهت راحتی هرچه بیشتر شست و شوی شیشه تولید شده است .قسمت پائین این شیشه شوی جهت تمیز کردن آسان داخل شیشه می باشد و به دلیل فرم خاص این برس شما می توانید به راحتی داخل شیشه و گلوی شیشه شیر را تمیز کنید ، همچنین از طریق قسمت بالایی این شیشه شوی ، شما می توانید د..

ناموجود

برس شیشه و سر شیشه شوی نابی-Nuby پایه مکنده دار

برس شیشه و سر شیشه شوی نابی دارای پایه مکنده دار می باشد که شما میتوانید با استفاده از این پایه برس را در جای مناسب قرار دهید و نگران افتادن و آلوده شدن آن نباشید.دارای اسفنج در وسط برس و جنس موی برس از نایلون مقاوم و نرم .طراحی این برس به گونه ای می باشد که شست و شو را برای شما آسان می کند.قسمت پایه مکنده دار متصل به سرشیشه شوی می باشد و به صورت پ..

ناموجود

برس شیشه و سرشیشه شوی جدید نابی Nuby_ برس سفید و دسته رنگی

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :برس شیشه و سرشیشه شوی جدید نابی Nuby درارای 4 رنگبندی :  بنفش - زرد-صورتی-سبز می باشد ،  دارای سر اسفنجی و فاقد BPA  اگر ازاین  برند و این طرح و رنگ خوشتان آمده می توانید دیگر محصولات نی نی کالا را از &n..

ناموجود

برس شیشه شوی نابی-Nuby کد 5540

ششیشه شوی نابی-Nuby با طراحی خاصی که دارد این امکان را به شما می دهد که به صورت کامل تمام قسمت های شیشه شیر را تمیز نگه دارید .این شیشه شوی دارای یک قسمت اسفنجی بوده و در امتداد آن برس قرار دارد که به شما کمک می کند به راحتی قسمت های مختلف را بشوئید .دسته این شیشه شوی به گونه ای می باشد که از دست لیز نمی خورد و استفاده از آن راحت می باشد . ..

ناموجود

شیشه شوی سواوینکس suavinex کد 3162900

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :برس شیشه شوی سواوینکس با قابلیت تمیز کردن سرشیشه در رنگ های سبز و صورتی موجود می باشد و ساخت کشورآلمان و اسپانیا می باشد.  جنس موهای برس از نایلون انعطاف‌پذیر و  قابلیت انعطاف برس جهت تمیزی راحت‌ تر بطری می باش..

ناموجود

برس شیشه شور اونت-Avent کد SCF145-06

تمیز نگه داشتن لوازم نوزاد یکی از نکات مهم بهداشتی می باشد که باید توسط والدین به آن توجه شود ، بسیاری از برند های تولید کننده محصولات سیسمونی نوزاد برای محصولات مرتبط با برند خود شیشه شور نیزارائه می کنند .شیشه شور و سرشیشه شور اونت به راحتی شیشه شیر نوزاد عزیزتان را تمیز کرده و در حفظ سلامتی نوزاد و پاکیزگی به شما کمک می کند .این محصو..

ناموجود

برس شیشه شوی بی بی سیل Babisil_برس سفید و دسته بنفش کد 4489

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :برس شیشه شوی بی بی سیل حاوی یک برس بزرگ  با نخ های پلاستیکی برای شستن شیشه شیرو یک  برس کوچک با نخهای پلاستیکی برای شستشوی سرشیشه می باشد.  ..

ناموجود

شیشه شور مدل 4285 ناک- NUK

این برس به علت طراحی منحصر به فرد و کیفیت بالایش، مناسب برای شست و شوی انواع شیشه ،شیشه شیر، بطری ولیوان می باشد.بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده که مانع از ایجاد خط و خش بر روی شیشه شیر می گردد.این محصول به گونه یی طراحی شده است که تمامی زوایای شیشه را تمیز می کند و مانع از رسوب درته شیشه شیر می شود.در انتهای این شیشه شور یک فرچه کوچک تعبیه شده که برا..

ناموجود

برس شیشه شوی بی بی سیل Babisil_برس زرد و دسته بنفش کد 4576

برس شیشه شوی بی بی سیل حاوی یک  برس اسفنجی بزرگ برای شستن شیشه شیر و یک  برس اسفنجی کوچک برای شستن سرشیشه می باشد.   ..

ناموجود