میز آرایش و آینه


نمایش:
مرتب کردن براساس:

میز آرایش کودک دخترانه آمیساچوب مدل مونیکا

میز آرایش کودک دخترانه یا همان میز توالت، یکی از بهترین و مهم‌ترین لوازم برای دختر کوچولوها می باشد. اکثر دختران از همان کودکی به آینه و دیدن چهره خودشان در آن اهمیت داده و علاقه زیادی دارند. اینکه برای گذاشتن لوازمی مانند برس، شانه و وسایل آرایش کودکانه خود یک میز آرایش دخترانه، آن هم به رنگ صورتی داشته باشند، دنیای کودکانه آن‌ها را برای..

25,500,000تومان 18,300,000تومان

دراور و میز آرایش کودک و نوجوان آمیساچوب مدل مونیکا

شرکت صنعتی آمیسا چوب همواره در نظر دارد با ارائه طرح های خاص و منحصر به فرد، محصولات خود را با توجه به گستردگی فرهنگ و سبک زندگی برای تمامی سلیقه ها و با درنظر گرفتن کیفیت بالا تولید کند.دراور کودک و نوجوان آمیسا مدل مونیکا دارای ترکیب رنگی شاد و جذاب بوده که جلوه خاصی به دیزاین اتاق خواب می بخشد. دارور مونیکا دارای سه عدد کشو مستطیل شکل و..

41,400,000تومان 36,500,000تومان

میز آرایش نوجوان آمیساچوب مدل درنا

میز آرایش و یا میز توالت برای استفاده هنگام مرتب کردن مو و آرایش مورد استفاده قرار گرفته و مانند سایر بخش های دیگر دکوراسیون سیر رو به رشد خود را داشته است. میز آرایش، امروزه به بخش جدایی ناپذیر سرویس اتاق خواب تبدیل شده و جزو لوازم کاربردی اتاق خواب محسوب می شود.میز آرایش نوجوان آمیساچوب مدل درنا با طراحی شکیل و زیبای خود جلوه خاصی به دکوراسیو..

15,800,000تومان 13,800,000تومان

میز آرایش اتاق کودک آمیسا مدل گلسا

اکثر دختران از همان کودکی به آینه و دیدن چهره خودشان در آن اهمیت داده و علاقه زیادی دارند. اینکه برای گذاشتن لوازمی مانند برس، شانه و وسایل آرایش کودکانه خود یک میز آرایش مخصوص خود داشته باشند به آن ها احساس استقلال و عزت نفس می دهد.میز آرایش، امروزه به بخش جدایی ناپذیر سرویس اتاق خواب تبدیل شده و جزو لوازم کاربردی اتاق خواب محسوب می شود. ..

21,200,000تومان 17,200,000تومان

میز آرایش نوجوان آمیساچوب مدل پانیا

شرکت صنعتی آمیسا چوب همواره در نظر دارد با ارائه طرح های خاص و منحصر به فرد، محصولات خود را با توجه به گستردگی فرهنگ و سبک زندگی برای تمامی سلیقه ها و با درنظر گرفتن کیفیت بالا تولید کند. گروه تولیدی آمیساچوب این بار با تولید سری جدیدی از میز آرایش و توالت برای کودکان و نوجوانان نظربسیاری از مشتریان را جلب کرده است. میز آرایش نوجوان آمیسا..

13,200,000تومان 9,500,000تومان

میز توالت و آرایش نوجوان و جوان آپادانا مدل آلفا

گروه تولیدی آپادانا با تولید انواع سرویس های خواب برای نوجوانان و جوانان شرایطی را فراهم کرده است که در یک نگاه و با صرف کمترین زمان انواع متنوع و باکیفت سرویس خواب های زیبا را مشاهده کرده و بهترین را انتخاب کنید.این برند نام آشنای ایرانی با بهره گیری از فناوری و ماشین آلات مدرن اروپا روز به روز کیفیت و تنوع محصولات خود را ارتقا داده و همواره ر..

ناموجود

میز توالت نوجوان و جوان آپادانا مدل ویکتوریا

افراد از زمانی که خود را می شناسند با آینه ارتباط برقرار می کنند. از این رو وجود میز آرایش یا توالت در اتاق خواب لازم می باشد. میز توالت نوجوان و جوان آپادانا مدل ویکتوریا با طراحی زیبا و منحصر بفرد خود زینت بخش اتاق خواب نوجوان و جوان بوده و با ارتفاع مناسب و قواعد استاندارد ساخته شده است.ابعاد این میز آرایش 110*60*209 سانتی متر بوده و در طراح..

ناموجود

قاب آینه ایستاده نوجوان و جوان آپادانا مدل کلاسیک

صنایع چوبی آپادانا فعالیت خود را از سال 1382 در کارخانه ای واقع در منطقه ماهدشت کرج با تولید مبلمان اداری و خانگی آغاز نمود. به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خویش را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه نموده و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد.محصولی که مشاهده می نمایید، سرویس خواب ن..

ناموجود

میز توالت نوجوان و جوان آپادانا مدل کینگ

میز آرایش و یا میز توالت برای استفاده هنگام مرتب کردن مو و آرایش مورد استفاده قرار گرفته و مانند سایر بخش های دیگر دکوراسیون سیر رو به رشد خود را داشته است. میز آرایش، امروزه به بخش جدایی ناپذیر سرویس اتاق خواب تبدیل شده و جزو لوازم کاربردی اتاق خواب محسوب می شود.همانطور که می دانید گروه تولیدی آپادانا محصولات خود را باد بهترین کیفیت و قیمت منا..

ناموجود

میز توالت و آرایش نوجوان و جوان آپادانا مدل کالج

صنایع چوبی آپادانا فعالیت خود را از سال 1382در کارخانه ای واقع در منطقه ماهدشت کرج با تولید مبلمان اداری و خانگی آغاز نمود. به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خویش را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه نموده و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد.مدل کالج سرویس خواب های آپادانا، از زیبایی منح..

ناموجود

میز توالت و آرایش نوجوان و جوان آپادانا مدل هاروارد

گروه تولیدی آپادانا با بهره گیری از فناوری و ماشین آلات مدرن اروپا روز به روز کیفیت و تنوع محصولات خود را ارتقا داده و همواره روند صعودی را طی کرده است. صنایع چوبی آپادانا با جذب متخصصین و طراحان ماهر توانسته است بهترین محصولات را مطابق با سلیقه مشتری تولید کند. آپادانا از سال 1382 فعالیت خود را در کارخانه ای واقع در منطقه ماهدشت کرج با تولید مبلما..

ناموجود

میز توالت و آرایش نوجوان و جوان آپادانا مدل البرز

صنایع چوبی آپادانا فعالیت خود را از سال 1382در کارخانه ای واقع در منطقه ماهدشت کرج با تولید مبلمان اداری و خانگی آغاز نمود. به مرور با جذب متخصصین مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خویش را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه نموده و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد.برای داشتن فضایی مملو از آرامش و متفاوت در دکو..

ناموجود