پوآر بینی

پوآر بینی


نمایش:
مرتب کردن براساس:

پوآر بینی مدل 8338 ناک- NUk

 کودکان  زمانی که دچار سرما خوردگی یا گرفتگی بینی می شوند، بهترین وسیله برای خارج کردن مخاط بینی پوآر بینی می باشد، زمانی که بینی نوزاد گرفته است، تنفس و خوابیدن برای او سخت خواهد بود بهترین وسیله برای تمیز کردن بینی نوزادمی باشد .مشخصات:مناسب برای نوزادان از بدو تولدپوآر بینی یا فین گیر باعث تنفس  راحت نوزاد و ..

ناموجود

پوار بینی شلنگی به همراه فیلتر سواونیکس suavenix کد 3163258 و کد 3163920

 از آنجایی که نوزادان بسیار کوچک و ظریف هستند در رسیدگی به آنها از نظر بهداشتی باید مراقبت شود، گرفتگی بینی نوزاد شیر خوردن و تنفس نوزاد را مشکل می سازد. پوار بینی سواوینکس suavinex دارای طراحی فوق العاده جهت پاک کردن بینی نوزاد است. سواوینکس suavinex ساخت آلمان و اسپانیا،  در ایران فقط در فروشگاه اینترنتی نی نی کالا محصولات مت..

ناموجود

پوار بینی نابی Nuby کد 172

این پوآردارای 2 سرجدا که یکی برای تمیز کردن بینی ودیگری برای تمیز کردن گوش میتوان استفاده کرد.زمان استفاده از آن اززمان نوزادی است ..

ناموجود

پوار بینی نوزاد The First Years کد 7059

دارای طراحی فوق العاده جهت پاک نمودن بینی نوزاددارای قابلیت تمیز کردن آسان بینی نوزادراحت و قابل اعتماددارای طراحی بیمارستانی ..

ناموجود

پوار بینی سواوینکس-Suavinex کد 3304006

در سال 1983 کمپانی تحت عنوان سواوینکس-Suavinex بنیان گذاری شد و پس از گذشت مدت زمانی منجر به ایجاد انقلابی در زمینه محصولات سیسمونی گشت . امروز این برند به عنوان اولین برندی شناخته می شود که توانست محصولات خود را اعم از دندانگیر ، شیشه شیر ، پستانک و ... را با مد روز و به صورت یک کالای فشن به بازار روانه کند .این کمپانی نه فقط محصولاتی مانند شیشه ش..

ناموجود