پوشاک کودک بی سی سی BCC - شعبه تبریز

نی نی کالا برای توسعه فروش محصولات سیسمونی و سرویس خواب نوزاد نوجوان از تمامی تولید کنندگان بزرگی که تمایل به همکاری دارند دعوت به همکاری می نماید.

اطلاعات تماس
تعداد بازدید صفحه: 11731

پوشاک کودک بی سی سی BCC - شعبه تبریز

بی سی سی را اکنون کمتر مادریست که نشناسد، از زمانی که مادران متوجه حضور هدایای بهشتی خود می شوند مسایل مهمی در کنار سلامت نوزادان برایشان مطرح می شود که یکی از مهمترین آنها لباس نوزادانشان می باشد، برند بی سی سی اکنون در ده سالگی فعالیت خود می باشد و تا کنون توانسته جایگاهی درخور در بین خانواده ها داشته باشد.

 

 

حفظ تاریخ تکوین یک برند دانشی است که در بین برندهای خارجی شیوعی فراوان دارد اما در ایران کمتر برندی را می شناسیم که دست به حفظ این تاریخچه ها زده باشد، بی سی سی اکنون در گامی به سمت پیشرفت و جهانی شدن با استفاده از بخش توانمند بازاریابی و برندینگ خود سعی در حفظ این دستاوردها دارد.

نگرش به این حرفه در خاندان حیدری به زمانی باز می گردد که ایشان در اوایل دهه 60 خورشیدی بر اساس علاقه ی که به هنر خیاطی داشتند رفت و آمدهای زیادی به مغازه ها و کارگاه های خیاطی معروف تهران داشتند.

یکی از این مغازه ها متعلق به پدر دوست صمیمی ایشان بود و این کارگاه کوچک تاثیر ذهنی عمیقی بر ایشان گذاشتدر ذهن او همیشه شوق داشتن یک کارگاه جریان داشت تا اینکه در سال 1365 بواسطه همکاری یکی از اقوام و مشارکت یکی از دوستانش توانست تولیدی لباسی با نام مقدم ایجاد کند، این همکاری تا سال 1382 ادامه داشت، با پایان یافتن این مشارکت در آذرماه سال 82 ، رویای دوران نوجوانیش وی را به سمت و سوی راه اندازی برندی برای خود انداخت.

نام اولیه که پس از مدت ها تحقیق و مشاوره بدست آمد مرکز پوشاک کودک و یا همان BCC بود که مخفف Baby Clothes Center استاین نام بگونه ای انتخاب شد که در آینده بتواند در سطوح جهانی رخ نمایی کند. خلاقیت و کیفیت از اجزای لاینفک تجارت خانواده حیدری بود و در سال 1384 با ورود امیرحسین فرزند خانواده حیدری به جمع مدیران مجموعه، شکل و ساختار این برند صورتی امروزی و مدرن به خود گرفت.

با پیشرفت سدهای تحریم در ایران، برند بی سی سی توانست به خوبی از این موانع عبور نموده و هر روز با محصولی جدید و خلاقیتی برتر به استقبال مشتریانش روداکنون این برند با بهره گیری از متخصصین مجرب علم بازاریابی و فعالان در زمینه برندسازی قدم های بزرگی در بومی کردن این نوع برندها بردارد و بعنوان یک نمونه موفق به ادامه راه خود بپردازد.

 

 

نظرات کاربران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب