کتاب کودک

کتاب کودک


نمایش:
مرتب کردن براساس:

کتاب پارچه ای کودک برند لامازه lamaze

 برند آمریکایی لامازه Lamaze اکتشافات روزانه ای که کودک در پی بزرگ شدنش از بدو تولد پیش رو دارد با طراحی های جذاب وخیره کننده دراسباب بازی های خود پیاده می کند که موجب تشویق کودک به یادگیری در حین بازی می شود.  کتاب پارچه ای در 8 صفحه است که کنتراست بالا در رنگ حیواناتی که درهرصفحه به همراه نامشان قرار دارند، موجب تحریک در ت..

ناموجود

کتاب پارچه ای مدل دریا اسکیپ هاپ SkipHop

کتاب پارچه ای نوزاد مدل دریا برند اسکیپ هاپ SkipHop دارای دندانگیر و در صفحاتش دارای موجودات دریایی مختلف و صدادار است.  در قسمت دم ماهی دارای دندانگیر می باشد. با فشار دادن لاک پشت، سر و صدا ایجاد می کند. هشت پا و نهنگ مخمل و پولیشی با استفاده از بند آن قابل اتصال به هرجای دلخواه ابعاد: 14.73 * 3.0..

ناموجود

کتاب پارچه ای جیجیکو اسکیپ هاپ SkipHop

 کتاب پارچه ای جیجیکو برند اسکیپ هاپ SkipHop  دارای عروسک های انگشتی لاک پشت و زرافه ، دندانگیر به شکل برگ می باشد.  لاک پشت و زرافه عروسک های انگشتی هستند و والدین با قرار دادن انگشت در ان ها می توانند موجب سرگرمی بیشتر کودک شوند.با استفاده از بند آن می تواند به هرجایی آویزان شود.دارای یک دن..

ناموجود

کتاب پارچه ای مدل فیل اسکیپ هاپ SkipHop

کتاب پارچه ای نوزاد برند اسکیپ هاپ SkipHop  با پنج حیوان که همه در یک ردیف هستند ضمن سرگرمی و مشغول کردن ،فعالیت های لمسی ( فیل مخمل با گوش هایش ، روباه با پاهایش ، شیر با یال هایش ،  میمون با موزش که دندانگیر است و گورخر به همراه آینه ) را نیز سبب می شود.  ابعاد : 17 * 73 سانتی متر دارای تست ایمنی ASTM ، C..

ناموجود

کتاب پارچه ای مدل جغد اسکیپ هاپ SkipHop

کتاب پارچه ای برند اسکیپ هاپ SkipHop  محصولی بسیار کاربردی و سرگرم کننده برای فرزند شما در موقعیت های مختلف می باشد. این کتاب به دلیل پارچه ای و ضد آب بودن می تواند نوزاد شما را در هنگام استحمام سرگرم کند.همچنین با داشتن یک عدد دندانگیر به شکل برگ برای کودکانی که شروع به دندان درآوردن می کنند، می تواند تسکینی باشد. کتاب پارچه ای ا..

ناموجود