کرم سوختگی

کرم سوختگی


نمایش:
مرتب کردن براساس:

کرم سوختگی پوست کودک 100 میلی چیکو CHICCO

کرم ضد حساسیت ادرار سوختگی کودک 100 میل می باشد . کودک به علت اینکه از پوشک استفاده می کند دچارادرار سوختگی  می شود بعد از تمیز کردن پوست کودک از این کرم استفاده شود ، این کرم ضد حساسیت می باشد به علت دارا بودن زینک اکساید 10 درصد و پانتنول ادرار سوختگی کودک را بر طرف می کند  و هیچگونه آسیبی به پوست حساس کودک نمی رساند فاقد هرگونه پارابن ..

ناموجود

کرم پیشگیری و درمان سوختگی دسیتین-Desitin

برند دسیتین-Desitin  یکی از بهترین و تخصصی ترین تولید کنندگان کرم های سوختگی نوزاد می باشد.تولید این محصولات با بالاترین کیفیت ممکن انجام شده و دارای تمام استاندارد های مورد نیاز برای حفظ سلامت نوزاد می باشد. بسیار سازگار با پوست نوزاد می باشد ، بعد از شست و شوی پای نوزاد و خشک کردن کامل ناحیه پوشک یک لایه نازک از کرم را ..

ناموجود

کرم سوختگی نوزاد سودوکرم-sudocrem

همانطور که می دانید اکثر نوزاد در اثر استفاده از پوشک دچار سوختگی و خارش می شوند. کرم سوختگی نوزاد سودوکرم یکی از بهترین پماد ها برای محافظ پای کودک بوده و کرمی است که برای استفاده نیازی به تجویز پزشک ندارد. هدف اصلی تولید پماد سودوکرم رفع سوختگی جای پوشک نوزاد است. علاوه بر این برای درمان زخم های سطحی و از بین بردن جای کودک، سرما سوختگی، درمان کن..

ناموجود

کرم سوختگی 20 درصد 100 میل بی بی کوکول Babycoccole

این کرم آرامش بخش و مرطوب کننده با اکسید روی می باشد و روی جوان ترین پوست ها آزمایش شده تا از التهابات ، سرخ شدن و جوشهای ناشی از پوشک کردن جلوگیری کند.  ..

ناموجود

کرم سوختگی 40 درصد 100 میل بی بی کوکول Babycoccole

این کرم آرامش بخش و مرطوب کننده با اکسید روی می باشد و روی جوان ترین پوست هاآزمایش شده تا از التهابات ، سرخ شدن و جوشهای ناشی از پوشک کردن جلوگیری کند.این کرم با مواد طبیعی و خالص خود مانند ویتامین اف از روغن تخم کتان و بیسابولول از بابونه از پوست حفاظت می کند.و با پی هاش طبیعی پوست هماهنگ می باشد...

ناموجود