کرم محافظ پوست

کرم محافظ پوست


نمایش:
مرتب کردن براساس:

روغن ماساژ کودک 200 میلی لیتر چیکو chicco

ماساژ پوست کودک با روغن تسکین دهنده که بالاترین سطح آسایش کودک را تضمین کرده و پوست او را  تغذیه می کند.یک روغن ملایم و مغذی برای پوست سالم تر و نرم تر که به خوبی مرطوب و آرام شده است.دارای روغن سبوس برنج که به راحتی جذب پوست کودک شده و نرمی و لطافت ایجاد می کند .  روغن سبوس گندم پوست کودک را به خوبی تغذیه کرده ..

ناموجود

کرم مرطوب کننده استلاتوپیا ماستلا MUSTELA

بازسازی ، تغذیه ،‌تسکین و حفظ تعادل پوست های خشک و بدون چربی ،‌بویژه پوست های آتوپیک و مستعد اگزماترکیبات :روغن آفتابگردان ( بدست آمده با فرایند تقطیر مولکولی )،‌سرامیدها ،‌اسید های چرب ضروری ، کلسترول ، گلیسیرین ،‌تری گلیسریهامزیت ها:- جایگزین بسیار مناسب و بی خطر استرویید های موضعی ( کورتن ) در کترل پوست ه..

ناموجود

کرم درمان کننده و برطرف کننده پوسته های چرب سر نوزاد ماستلا MUSTELA

بر طرف کننده پوسته های چرب یر نوزاد ترکیبات :بوتیل آووکادات (از مشتقات آووکادو) ،‌کاپریلوییل گلایسین ( پاک کننده )، ماده ضد قارچ ( از مشتقات گلیسیرین ) ،‌عصاره آلویه ورا ،‌گل گاوزبان - آلفاهید روکسی اسیدمزیت :- با کمک به حذف پوسته های چرب روی سر نوزاد ،تعادل و آرامش پوست را حفظ می کند- با محدود کردن رشد میکروارگانیزم ها ( قارچ مالاسزیا فور فور..

ناموجود

کرم آسترچ مارک دابل اکشن ماستلا MUSTELA

تقویت کننده قدرت ارتجاعی پوست ، کمک به پوست برای انطباق با کشش روزافزون و پیشگیری از پیدایش ترک های پوستی (Stretch marks) در نواحی حساس بدن از قبیل سینه ها ، شکم ، ران ها و باسن.ترکیبات :الاستورگولاتور (پروتئین هیدرولیز شده سویا) ، لوپئول ، آرابینوگالاکتان ( عصاره برگهای سیاه کاج) ، پپتیدهای آواکادو ، عناصر کمیاب (روی) ، عصاره گیاه سوفورا ژ..

ناموجود

کرم شیردهی ، ترمیم کننده و آرامش دهنده نوک سینه ها در دوران شیردهی ماستلا MUSTELA

ترمیم کننده ، رطوبت بخش و آرامش دهنده نوک سینه ها برای مادرانی که نوزادشان را با شیر خودشان تغذیه میکنند. پیشگیری از ترک خوردن ، زخم شدن و آسیب به پوست حساس نوک سینه ها در دوران شیردهی به ویژه در 6 ماه اول.ترکیبات :الاستورگولاتور (پروتئین هیدرولیز شده سویا) ، پپتیدهای آواکادو ، کره شی آ ، بیزابولول ، نمک های دریایی ، گلیسیرین ، ویتامین B5مزیت ..

ناموجود

کرم ویتامین بریر 1-2-3 ماستلا MUSTELA

محافظت از پوست و پیشگیری از بروز ادرار سوختگی و تحریک ناحیه پوشک ، تسکین و تخفیف علائم اولیه التهاب پوست در ناحیه پوشکترکیبات :اکسید روی 10% ، کره شی آ ، ویتامین F ، ویتامین B5 ، کاپریلیل گلیکولمزیت ها :-          از پوست در برابر خیس خوردگی و تخریب آنزیمی ناش..

ناموجود

سرم-درمان-کننده-ترک-mustela

تقویت کننده قدرت ارتجاعی پوست ، کمک به پوست برای انطباق با کشش روز افزون و پیشگری از پیدایش ترک های پوستی ( strech marks ) در نواحی حساس بدن از قبیل سینه ها ، شکم ، رانها و باسن ترکیبات :الاستور گولاتور ( پروتیین های هیدرولیز شده سویا )، لوپیول ، آرابینو گالاکتان ،‌پپتد های آووکادو ،‌عناصر کمیاب ( روی ) ، عصاره گیاه سوفورا ژا..

ناموجود

کرم سفت کننده سینه ماستلا MUSTELA

پیشگیری ار افتادگی و تغییر شکل سینه ها و نیز کاستن از احتقان و احساس کشیدگی ناشی از رشد و اتساع غدد و مجاری شیری پستان ، از ابتدای حاملگی تا پایان دوران شیر دهیترکیبات : الاستورگولاتور ( پروتپین های هیدرولیز شده سویا ) ، پپتید های آواکادو ،‌لوپیول ، اسین ( عصاره گیاه شاه بلوط) ،‌عصاره گل همیشه بهار پروتیین های گندم مزیت ها:-با تقویت خاصیت..

ناموجود

بالم آرام بخش و تسکین دهنده MUSTELA

بالم آرام بخش و تسکین دهنده MUSTELA در موارد زیر برای کودکان و نوزادان قابل استفاده می باشد:1- از بدو تولد و با اولین علایم سرماخردگی2- احساس گرفتگی سینه3- اختلال در خوابترکیبات :گلیسیرین ،عصاره شکوفه های زیرفون و بابونه ،‌روغن های اساسی کاج ، صنوبر و رزماری ، روغن های گیاهی ، موم زنیور عسل ،‌عصاره هلو و  شی آ باتر مزیت ها:- بسیار سا..

ناموجود

کرم آسترچ مارک اینتنسیو اکشن ماستلا MUSTELA

تقویت کننده قدرت ارتجاعی پوست ، کمک به پوست برای انطباق با کشش روز افزون و پیشگری از پیدایش ترک های پوستی ( strech marks ) در نواحی حساس بدن از قبیل سینه ها ، شکم ، رانها و باسن ترکیبات :الاستور گولاتور ( پروتیین های هیدرولیز شده سویا )، لوپیول ، آرابینو گالاکتان ،‌پپتد های آووکادو ،‌عناصر کمیاب ( روی ) ، عصاره گیاه سوفورا ژا..

ناموجود

لوسیون مرطوب کننده قوی MUSTELA

پیشگیری از پیدایش خشکی ، خارش و احساس ناراحتی در پوست بدن ، دست ها , پاها که در دوران حاملگی بسیار شایع است ، از ابتدای حاملگی تا هنگام زایمان و حتی پس از آن تا زمانی که احساس خشکی و خارش در پوست می کنید از لوسیون استفاده کنید ترکیبات :الاستورگولاتور ( پروتیین های هیدرولیز شده سویا )، لوپیول ( عصاره دانه لوپین سفید ) ، پپتید های آووکادو ، عصار..

ناموجود

لوسیون مرطوب کننده و تمیز کننده 250 میل بی بی کوکول Babycoccole

لوسیون کرمی محافظ ، ملایم و لطیف برای پوست لطیف نوزادان و کودکان خردسال که با بهره گیری از مواد طبیعی و خالص تشکیل دهنده خود مانند بتاگلوکن های جو دوسر و ایسین از شاه بلوط هندی و ویتامین ای ، پوست را به راحتی تمیز می کند.پروتئین بادام تضمین می کند که پس از استفاده این محصول پوست نرم و انعطاف پذیر بماند. این دو محصول با پی هاش طبیعی پوست هماهنگ..

ناموجود

اسپری ضد آفتاب ماستلا mustela _ محافظ خیلی قوی

کاربرد: حداکثر حفاظت از پوست ظریف کودکان، بویژه پوست های حساس، بسیار حساس ، آتوپیک و متمایل به آلرژی در برابر پرتوهای زیان بخش نور خورشید. ترکیبات: دی اکسید تیتانیوم ، املاح روی ، آلوئه ورا ، فیتواسترول های مشتق شده از سویا سرشار از ویتامین E مزیت ها: مقاوم در برابر شستشو و تعریق ، بدون الکل ، بدون بو ، بدون پارابن و فاقد رنگ بازسازی کنن..

ناموجود

روغن حمام شیری استلاتوپیا MUSTELA

جبران کننده کمبود چربی های اساسی و تسکین دهنده پوست های آتوپیک .استفاده از آن بویژه در مواقع شعله ور شدن بیماری توصیه می شودترکیبات :فسفولیپیدها( چربی های ضروری پوست )، روغن آفتابگردان ، ( به دست آمده با فرایند تقطیر ملوکولی ) ، روغن های گیاهی طبیعی ( آفتابگردان ، بادام شیرین ، بابونه) ، پترولاتوم ، ویتامین E مزیت :- روغن محلول در آب ، که پوست..

ناموجود

لوسیون بدن حاوی کلد کرم MUSTELA

لوسیون بدن ماستلا با برخورداری از کمپلکس نوتری پروتکتیو، پوست خشک را تغذیه نموده و التیام می بخشد. لوسیون بدن ماستلا لایه هیدرولیپیدی پوست را تقویت و محافظت می کند.مناسب پوست های خشکمناسب جهت استفاده از بدو تولدهر روز پس از شستن و خشک کردن پوست کودک خصوصا در نواحی مستعد خشکی استفاده نمایید...

ناموجود

لوسیون بدن کودک 200 میلی لیتر چیکو chicco

قابلیت جذب سریع با رایحه ی شیر و بادام شیرین حاوی عصاره ی بادام شیرین که موجب رطوبت و نرمی پوست حساس کودک می شود.فاقد چربی مضر برای پوست کودکضد حساسیتتغذیه کننده ی پوست کودکان به طور طبیعی قابل استفاده برای دست و صورت و بدن کودکان موارد استفاده : بعد از هر بار استحمام و تعویض پوشک کودک پوست ..

ناموجود

کرم ضد ترک شکم بی بی کوکول Babycoccole

نشانه های رگه رگه شدن پوست زمانی ظاهر می شوند که لایه خارجی پوست (اپیدرمیس) می شکند وروی بدن به ویژه روی ران،شکم،اطراف سینه و پایین باسن،رگه هایی ایجاد می کند.بارداری،شیردهی و رژیم می توانند موجب این امر شوند،بنابراین باید سریع و به موقع وارد عمل شوید تا مطمئن باشید پوستتان در نهایت سلامت به سر می برد.استفاده مرتب از این کرم ((ماماکوکول)) و آرام ما..

ناموجود

کلد کرم محافظ و تغذیه کننده ماستلا MUSTELA

کاربرد:مرطوب کننده و محافظ پوست در برابر عوامل آسیب رساننده خارجی مانند سرما ، باد و ...ترکیبات :کلد کرم ( مخلوطی از موم زنبور عسل و روغن های گیاهی و معدنی) ، روغن بادام شیرین ف روغن ذرت ، سرامید (چربی های ضروری پوست) و شی آ باترویژگی ها:-          موم عسل رطوبت پوست را حفظ ک..

ناموجود

لوسیون مرطوب کننده و تمیز کننده 400 میل بی بی کوکول-Babycoccole

لوسیون مرطوب کننده و تمیز کننده بی بی کوکول-Babycoccole مناسب مرطوب کردن پوست و نرم و شاداب نگه داشتن آن می باشد .این محصول جهت محافظت از پوست لطیف نوزاد تولید شده و با مواد تشکیل دهنده خالص و طبیعی که در ساخت آن استفاده شده از پوست نوزاد دلبند شما مراقبت خواهد کرد .این محصول دارای پروتئین بادام و ویتامین E می باشد ، پروتئین بادام به نرم و ..

ناموجود

ژل لاغری و بازسازی کننده شکل بدن پس از زایمان MUSTELA

با افزایش استحکام پوست، مانع از افتادگی و شل شدن پوست بدن پس از زایمان می شود.با ذوب کردن چربی های تجمع یافته در بدن از زمان شروع حاملگی، شکل و قوام بدن و اندام ها را به حالت قبل از بارداری بر می گرداند.بلافاصله پس از زایمان، استفاده از ژل را شروع نمایید.استفاده از ژل را هر روز و حداقل تا یک ماه پس از زایمان ادامه دهید.استفاده از این محصول در زمان ..

ناموجود

کرم ضد حشره 75 میل بی بی کوکول Babycoccole

محصولات طبیعی به ما کمک می کند که از بدن خود در مقابل میکروبها و حشرات مختلف محافظت کنیم.رایحه مطبوع و استثنایی این محصول بدون رنگ و چربی ویژگی خاصی به ترکیب این محصولات بخشیدهاین محصول علاوه بر حفاظت بدن در برابر حشرات حس تازگی نیز به ما می بخشد. ..

ناموجود

لوسیون ضد حشره 125 میل بی بی کوکول Babycoccole

محصولات طبیعی به ما کمک می کند که از بدن خود در مقابل میکروبها و حشرات مختلف محافظت کنیم.رایحه مطبوع و استثنایی این محصول بدون رنگ و چربی ویژگی خاصی به ترکیب این محصولات بخشیده   این محصول علاوه بر حفاظت بدن در برابر حشرات حس تازگی نیز به ما می بخشد. ..

ناموجود

کرم محافظت کننده پوست در برابر سرما 50 میلی لیتر چیکو chicco

کرم دست و بدن کودک که در برابر عوامل جوی و هوایی از پوست کودک محافظت کرده و آن را به خوبی تغذیه می کند . نرم کننده و مرطوب کننده ی پوست های خشک و حساس مناسب برای انواع پوست ها  ..

ناموجود

ژل درموکلینزینگ MUSTELA

شوینده غیر صابونی پوست سرو بدن نوزادان و کودکان بدن و سر نوزادان و کودکان را با ملایمت تمیز میکند و در عین حال آسیبی به لایه هیدرولیپیدی پوست نمیرساند مواد پاک کننده غیرصابونی آمفوتری ، ترکیبات مرطوب کننده برگرفته از نارگیل ، ویتامین B5 بیزابولول. چربی های اضافه شده به مرطوب کننده های برگرفته از نارگیل ، اثر خشک کننده املاح م..

ناموجود