گرم و خشک کننده شیشه شیر

گرم و خشک کننده شیشه شیر


نمایش:
مرتب کردن براساس:

خشک کن شیشه شیر سواوینکس-suavinex

محصولات سواوینکس یکی از برند های معتبر اروپایی می باشود که برای مادران عزیزی که نوزاد دارند کاربرد فراوانی دارد. بعد از شست و شوی وسایل بهداشتی نوزاد مانند: شیشه شیر,پستانک,سرشیشه و ... نوزاد خود و زمانی که می خواهید آنها را برای استفاده ی مجدد خشک کنید بهتر است که از استند مخصوص خشک کن شیشه استفاده کنید. اکثر خشک کن های شیشه شیر موجود در بازار ب..

2,500,000تومان 2,100,000تومان

گرمکن برقی شیشه شیر اونت-Avent مدل SCF255-54

بهترین ، ایمن ترین و سریع ترین راه برای گرم کردن شیر و غذای نوزاد استفاده از این محصول شرکت اونت-Avent یعنی گرمکن برقی می باشد .با اضافه کردن آب به این وارمر به سادگی شیر را گرم نمائید ، با استفاده از این گرمکن یک شیشه شیر 125 میل در دمای اتاق ، 4 دقیقه طول می کشد که گرم شود .این محصول به صورت کاملا برابر و آرام تمام قسمت های شیشه شیر را گرم می..

ناموجود

گرمکن برقی شیشه شیر چیکو-Chicco کد 06783

گرمکن برقی چیکو قابل استفاده برای تمام شیشه شیر ها و ظروف نگهداری غذا کودک شما می باشد و به سادگی و تنها در چند دقیقه محتویات داخل شیشه شیر و یا دیگر ظروف غذای کودک را گرم میکند .این وسیله کاملا برابر گرما را به ظروف اعمال می کند که موجب می شود تمام قسمت های آن گرم شده و در ضمن موجب آسیب به کیفیت و مواد مغذی موجود در شیر و غذای کودک نشود. دو ب..

ناموجود

خشک کن شیشه شیر فرست یرز The first years کد 1863

نی نی کالا  گزیده ای از بهترین برندهای سیسمونی را پیش روی شما قرار می دهد :خشک شدن سریع و آسان شیشه شیر با شیشه خشک کن فرست یرزشیشه شیر نوزادان به دلیل طراحی خاص خود نیازمند جای مناسبی برای خشک شدن است. شیشه خشک کن فرست یرز به صورت عمودی ساخته شده و جای زیادی اشغال نمی کند.این محصول ظرفیت 16 شیشه و بطری را دارد و ب..

ناموجود