گوش پاک کن

گوش پاک کن


نمایش:
مرتب کردن براساس:

گوش پاک کن محافظ دار 88 عددی چیکو-CHICCO

چیکو در زمینه تولیدات محصولات سیسمونی از جمله وسایل بهداشتی نوزاد یکی از برترین تولیدکنندگان ایتالیایی است. این برند در تمامی زمینه های سیسمونی مانند وسایل حمل و نقل نوزاد، وسایل تغذیه و آشپزخانه، لوازم بهداشتی و استحمام و لوازم مورد نیاز مادر فعالیت دارد.گوش پاک کن چیکو با تعداد 88 دانه در یک بسته به دلیل داشتن محافظ مناسب برای تمیز کردن گوش و..

110,000تومان 90,000تومان

گوش پاک کن مخصوص نوزاد مادرکر مدل محافظ دار

همانطور که می دانید اگر برای تمیز کردن گوش ها، گوش پاک کن را به داخل گوش فرو کنید و حفره داخلی گوش را تمیز کنید به پرده گوش آسیب می رسد، اما تمیز کردن قسمت خارجی گوش از نظر ظاهری و بهداشتی حائز اهمیت است.گوش پاک کن مخصوص نوزاد مادرکر مدل محافظ دار طراحی خاص و منحصر بفردی دارد که بسیار مناسب برای نوزادان است زیرا تا قسمت مشخص داخل گوش می رود و ب..

180,000تومان 160,000تومان

گوش پاک کن کودک 100 عددی جانسون-Johnson کد 2666p

تمامی محصولات جانسون-Johnson در سایت نـینـیکالا در دسترس شما عزیزان قرار داده شده، محصولاتی که در سال های اخیر توانسته برند معتمد والدین سخت پسند باشد.از این رو گوش پاک کن جانسون بسته 100 عددی برای آسایش شما عزیزان در دسترس قرار گرفته است.استفاده افراطی از گوش پاک کن بسیار خطرناک است اما استفاده صحیح از آن باعث به ارمغان آمدن تمیزی بیشتر بر..

ناموجود