تخت خواب دو نفره

تخت خواب دو نفره

قیمت تخت خواب دو نفره

تخت خواب یکی از اصلی و مهم ترین اجزای تشکیل دهنده اتاق خواب است که علاوه بر زیبایی، نقش اساسی در آرامش فضای اتاق را برعهده دارد بنابراین انتخاب بهترین و مناسب ترین تخت خواب یک نفره یا تخت خواب دو نفره به مراتب سخت خواهد بود. فروشگاه اینترنتی نی نی کالا سعی دارد با بیان نکات مهم و معرفی به روز ترین و با کیفیت ترین تخت خواب دو نفره انتخاب و خرید را برای شما راحت تر کند.

تخت خواب مدرن یا کلاسیک

برای نکته اول باید بدانید که تخت خواب های دو نفره به دو دسته مدرن و کلاسیک تقسیم می شود. مدل کلاسیک تخت خواب دو نفره از مدل تراش های چوب و ترکیب رنگ های خاص قابل تشخیص می باشد اما مزیت برتر مدل های مدرن با توجه به فضاهای محدود امروزه کم جا بودن آن ها است. به خاطر داشته باشید اگر تخت خواب خود را مدرن انتخاب می کنید به تناسب آن باید دیگر اجزا و فضای اتاق خواب را نیز مدرن در نظر بگیرید. نکته دیگر در انتخاب تخت خواب دو نفره که باید به آن توجه داشته باشید، فضا اتاق خواب شما است زیرا تخت خواب های دو نفره عمدتا در دو ابعاد متوسط و بزرگ تولید می شوند.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

سرویس خواب چوبی آمیساچوب مدل روکو

آمیساچوب در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری در زمینه تولیدات محصولات چوبی اعم از سرویس خواب های دو نفره، تخت و کمد نوزاد و ... داشته و همراه محصولات خود را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.سرویس خواب چوبی آمیساچوب مدل روکو شامل تخت خواب در دو سایز، پاتختی و میز آرایش می باشد. طراحی کلاسیک و شکیل سرویس خواب چوبی آمیساچوب مدل ر..

98,200,000تومان 89,500,000تومان

تخت خواب دو نفره آپادانا مدل رامونا

واژه اتاق خواب یادآور محیطی به دور از مشغله و تشنج های کاری بوده که ساعتی از شبانه روز را در آن استراحت کرده و فکر و روح بازسازی یابد. از این رو باید طراحی و دکوراسیون زیبا و جذابی داشته باشد.همانطور که می دانید تخت خواب از اجزای اساسی سرویس خواب و نقطه کانونی اتاق خواب بوده که سایر وسایل سرویس خواب بر اساس آن چیده می شوند. ..

ناموجود

تخت خواب دو نفره آپادانا مدل ویکتوریا

پیدا کردن نقطه کانونی اتاق خواب یکی از نکات بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون بوده که با استفاده از این نکته اساسی شما می توانید چیدمان سرویس خواب را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.تخت خواب دو نفره آپادانا مدل ویکتوریا طراحی کلاسیک و جذابی داشته و انتخاب بسیار ایده آلی برای سرویس خواب مادر و پدر ها می باشد. همچنین این تخت خواب با رنگ طوسی..

ناموجود

تخت خواب دو نفره 160 آپادانا مدل پابلو

گروه تولیدی آپادانا با تولید انواع سرویس های خواب برای نوجوانان و جوانان شرایطی را فراهم کرده است که در یک نگاه و با صرف کمترین زمان انواع متنوع و باکیفت سرویس خواب های زیبا را مشاهده کرده و بهترین را انتخاب کنید. این برند نام آشنای ایرانی با بهره گیری از فناوری و ماشین آلات مدرن اروپا روز به روز کیفیت و تنوع محصولات خود را ارتقا داده و همواره رون..

ناموجود