-22% سرویس خواب نوزاد و نوجوان آمیسا مدل روما

سرویس خواب نوزاد و نوجوان آمیسا مدل روما

  • قیمت: 43,200,000تومان
  • میزان تخفیف: 9,500,000تومان
  • قیمت برای شما: 33,700,000تومان

گزینه های موجود

معرفی اجمالی

اتاق خواب همواره یکی از محیط های شخصی برای هریک از اعضای خانواده در خانه به شمار می رود. همچنین به دلیل مکانی برای استراحت و خواب انسان ها در نظر گرفته می شود، در چیدمان و انتخاب وسایل درون آن از نوزادی تا سنین جوانی همواره مورد توجه و اهمیت قرار می گیرد.
در این میان چیدمان و انتخاب سرویس خواب برای نوزادان یکی از دغدغه های بزرگ مادر و پدرها می باشد زیرا انتخاب سرویس خواب مناسب یکی از مهم ترین عناصر اتاق خواب و لیست سیسمونی می باشد.

شرکت تولیدی آمیساچوب با تولید انواع سرویس خواب های نوزادی و نوجوانی با جنس های مرغوب ام دی اف و یا چوب و تنوع در مدل های خود به کمک پدر و مادرانی آماده است که در انتخاب تخت و کمد نوزادشان بسیار وسواس به خرج می دهند. این شرکت با ارائه طرح ها و رنگ های مختلف و متفاوت همواره سعی بر آن دارد تا تمامی سلیقه ها و فرهنگ های مختلف ایران را دربرگیرد و تمامی مادران و پدران کشور عزیزمان در کنار لذت اولین تجربه فرزند دار شدن، بهترین تجربه از خرید و تهیه سرویس خواب فرزند را خود داشته باشند.

سرویس خواب نوزاد و نوجوان آمیسا مدل روما با ترکیب هوشمندانه سه رنگ چوب، سفید و سورمه ای توانسته تمامی اصول هنرهای زیبایی را علاوه بر طراحی، در زمینه ترکیب رنگی نیز به نمایش بگذارد.

این سرویس شامل  تخت دومنظوره نوزاد و نوجوان، کمد سه درب و دراور می باشد. همچنین با توجه به فضاهای محدود در خانه های امروزی، می توانید از طریق انتخاب گزینه اضافه کردن به ست کمد دودرب مدل روما را همراه سرویس سفارش دهید.

امکان سفارش تخت نوزادی نیز وجود دارد.

سرویس تخت و کمد آمیسا مدل روما از جنس تمام ام دی اف با روکش وکیوم درجه یک تولید می شود.

 

 

نمایش بیشترنمایش کمتر
ویژگی های فنی
مشخصات
برندآمیسا چوب
شاملتخت دو منظوره با سایز تشک خور 80*180
کمد سه درب 130*50*190
دراور 80*45*90
جنسیتمشترک
گروه سنیاز بدو تولد الی 15 سالگی
جنستمام ام دی اف با روکش وکیوم
نمایش بیشترنمایش کمتر
نظرات کاربران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

نمایش بیشترنمایش کمتر

برچسب ها: تخت و کمد نوجوان, تخت و کمد نوزاد و نوجوان, سرویس خواب نوجوان و نوزاد