-11% عروسک پولیشی جغجغه دار اسکیپ هاپ-Skip Hop مدل خرچنگ

عروسک پولیشی جغجغه دار اسکیپ هاپ-Skip Hop مدل خرچنگ

  • قیمت: 235,000تومان
  • میزان تخفیف: 25,000تومان
  • قیمت برای شما: 210,000تومان
معرفی اجمالی

اسباب بازی یکی از مهم ترین و پرکاربردترین وسایل آموزشی در سنین مختلف کودکان می باشد. بنابراین تهیه عروسک و اسباب بازی در لیست سیسمونی به رشد نوزادان و شکوفایی استعداد آن ها کمک بسزایی می کند.

یادگیری نوزادان پس از تولد آغاز می شود و حس لامسه اولین حسی است که در یادگیری به کمک نوزادان می آید. عروسک های پولیشی جغجغه دار اسکیپ هاپ-Skip Hop در انواع و طرح های متنوع و مختلف به دلیل نرم و ضد حساسیت بودن، بهترین انتخاب برای آموزش و کنجکاوی های نوزادان است. برند اسکیپ هاپ با استفاده از طرح های مختص خود در زمینه تولید محصولات سیسمونی توانسته برند و طرح های خود را در ذهن پدر و مادران سراسر دنیا ثبت نماید.

این برند در سال 2003 توسط پدر و مادری خلاق شروع به فعالیت کرده و  کار خود را بر اساس نیازهای بیشتر در محصولات مرتبط با مادر و فرزند و محدود بودن طرح ها به رنگ صورتی و آبی آغاز نموده اند. مادر خلاق و هنرمند این مجموعه با ثبت طرح های حیوانات در رنگ های متنوع و شاد و با هدف متفاوت فکر کردن و متفاوت طراحی کردن، محصولاتی لذت بخش و پرانرژِی برای نوزادان و مادرانشان به عرصه تولید معرفی کرده است.

عروسک پولیشی جغجغه دار اسکیپ هاپ-Skip Hop مدل خرچنگ یکی از این محصولات می باشد که می تواند به کمک نوزاد کنجکاو شما بیاید و دنیای متفاوتی را برای او کشف کند. این عروسک به دلیل طراحی گرد و توپی مانند به راحتی در دستان کوچک کودکان قرار می گیرد و به دلیل استفاده از رنگ های متنوع در پاهای آن توجه نوزاد را به خود جلب کرده و باعث  رشد بیشتر ذهنی فرزند می شود.

یکی دیگر از ویژگی های این عروسک داشتن جغجغه ای است که با تکان خوردن عروسک، صدا می دهد و این اصوات باعث تقویت هوشیاری و حس شنیداری نوزاد می شود. همچنین به یادگیری، جهت یابی کودک نیز کمک می کند.

همواره جغجغه یکی از مهم ترین و کاربردی ترین وسایل در آرام نمودن نوزاد بی قرار به شمار می رود.

نمایش بیشترنمایش کمتر
ویژگی های فنی
مشخصات
برنداسکیپ هاپ
جنسکتان و پلی استر
ابعاد18 سانتی متر
سایر توضیحاتضد حساسیت
نرم
رنگارنگ
سایر اجزادارای جغجغه
نمایش بیشترنمایش کمتر
نظرات کاربران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

نمایش بیشترنمایش کمتر

برچسب ها: نمایندگی اسکیپ هاپ, جغجغه اسکیپ هاپ