تولیدکننده: چیکو-chicco

چیکو-chicco
نمایش:
مرتب کردن براساس:

گوش پاک کن محافظ دار 88 عددی چیکو-CHICCO

چیکو در زمینه تولیدات محصولات سیسمونی از جمله وسایل بهداشتی نوزاد یکی از برترین تولیدکنندگان ایتالیایی است. این برند در تمامی زمینه های سیسمونی مانند وسایل حمل و نقل نوزاد، وسایل تغذیه و آشپزخانه، لوازم بهداشتی و استحمام و لوازم مورد نیاز مادر فعالیت دارد.گوش پاک کن چیکو با تعداد 88 دانه در یک بسته به دلیل داشتن محافظ مناسب برای تمیز کردن گوش و..

110,000تومان 90,000تومان

پستانک سیلیکونی شبرنگ نوزاد چیکو-Chicco مدل فیزیو 4+ ماه

پستانک های مدل فیزیو چیکو از جنس سیلیکون می باشد که نسبت به لاتکس دوام و ماندگاری بیشتری را دارد. چیکو یکی از بزرگترین برند های محصولات سیسمونی، ساخت کشور ایتالیا است. تمامی محصولات این برند از مواد با کیفیت و درجه یک مناسب نوزادان ساخته می شود.پستانک یکی از پرکاربردترین وسایل در لیست سیسمونی است که در آرام کردن و راحت خوابیدن نوازد به والدین ب..

450,000تومان 387,000تومان

شیشه شیر +0 ماه 150میل چیکو- Chicco

شیشه شیر چیکو 150 میل ، بدنه طلقی ومناسب برای نوزادان بدو تولد می باشد، جنس سر شیشه آن سیلیکونی و انعطاف پذیر بوده و برای کودک، سینه مادر را تداعی می نماید، این سر شیشه باعث رشد درست فک و دهان می شود، جریان سر شیشه متوسط می باشد، ضد نفخ (Anti-colic)می باشد که  مانع از دل درد فرزندتان می گردد، در پوش دربرابرآلودگی سر شیشه رامحافظت می کند. ضد چک..

105,000تومان 95,000تومان

بند پستانک چیکو-chicco رنگ سبز

سلامتی نوزاد بسیار حائز اهمیت است و از آنجا که پستانک وسیله مورد استفاده بیشتر نوزادان می باشد باید در حفظ پاکیزگی آن دقت بسیاری داشت.افتادن پستانک و آلوده شدن آن می تواند موجب بروز بیماری برای کودک شما شود اینجا است که اهمیت گیره و بند پستانک مشخص خواهد شد.بند پستانک وسیله ای است که قسمت متصل کننده ی آن به لباس نوزاد و کودک وصل می شود و از..

80,000تومان 68,000تومان

پستانک سیلیکونی نوزاد چیکو-Chicco مدل فیزیو 4+ ماه

چیکو یکی از بزرگترین برند های محصولات سیسمونی، ساخت کشور ایتالیا است. تمامی محصولات این برند از مواد با کیفیت و درجه یک مناسب نوزادان ساخته می شود.پستانک یکی از پرکاربردترین وسایل در لیست سیسمونی می باشد که در آرام کردن و راحت خوابیدن نوازد به والدین بسیار کمک می کند.انتخاب بهترین و مناسب ترین پستانک برای نوزاد بسیار سخت است که ما در اینجا ..

430,000تومان 385,000تومان

شیشه شیر +2 ماه نچرال 250 میل چیکو - Chicco مدل 0431

چیکو یکی از بزرگترین برند های محصولات سیسمونی، ساخت کشور ایتالیا است. تمامی محصولات این برند از مواد با کیفیت و درجه یک مناسب نوزادان ساخته می شود.شیشه شیر +2 ماه نچرال 250 میل چیکو - Chicco مدل 0431 یکی از بهترین شیشه شیر های نوزاد می باشد که سر شیشه این محصول از سیلیکون بسیار نرم بوده و در قسمت داخلی و حجم شیشه شیر 250 میلی لیتر می باشد که با..

180,000تومان 140,000تومان